Zmniejszenie piersi - opinia po zabiegu u dr. Śliwińskiego

Iw

W pazdzierniku 2018 roku przeszłam operację zmniejszenia piersi z podwieszeniem, z czego jestem bardzo zadowolona pomimo lekkich komplikacji po (krwiaki). Dodaję opinie nie tylko aby polecić dr Śliwińskiego, bo na pewno doskonale się na tym zna, potwierdzają to opinie pacjentów, ale też sama będąc przed operacją szukałam opini na ten temat i nie znalazłam ich zbyt wiele. Zmniejszenie piersi poprawia komfort życia na wielu płaszczyznach, nie jest przy tym jakoś nadmiernie bolesne, (śmiałam się mówiąc wszystkim, że migreny na które cierpię, są bardziej bolesne). Samo dochodzenie do pełnej sprawności po operacji pewnie jest różne dla każdego, jednak w moim przypadku nie było najgorzej. Paniom, które się wahają szczerze mogę powiedzieć - nie wachajcie się. Opieka na najwyższym poziomie, wspaniała panie pielęgniarki.

Pokazać komentarze1 Skryć komentarze1
Emka

Cześć Iw,
dzięki za Twoja opinię - masz rację, słowa kogoś kto jest juz po zabiegu są zawsze bardzo pomocne, dla tych którzy są jeszcze przed.
Czy mogłabyś powiedzieć jaki rozmiar piersi miałaś przed redukcją, a jaki masz teraz?
Oraz jak wyglądają u Ciebie blizny? Może mogłabyś zamieścić zdjęcia?
Pozdrawiam Cię ciepło!
Emka

Opinia o lekarzu

Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Więcej opinii na ten temat

szczęśliwa 12.01.2015
Warto

Jestem prawie dwa miesiące po zabiegu. Na ostateczny efekt trzeba poczekać 6-9 miesięcy, ale już teraz jestem szczęśliwa. Mogłabym godzinami siedzieć przed lustrem i podziwiać swoje nowe piersi. Żałuję, że nie zrobiłam t... Więcej 

Specjaliści w Twojej okolicy