Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Zmniejszenie piersi - opinia po zabiegu u dr. Śliwińskiego

Po zabiegu Warto
anonymous730978
Poznań · Utworzono: 31 sty 2019 · Zaktualizowano: 21 maj 2019

W pazdzierniku 2018 roku przeszłam operację zmniejszenia piersi z podwieszeniem, z czego jestem bardzo zadowolona pomimo lekkich komplikacji po (krwiaki). Dodaję opinie nie tylko aby polecić dr Śliwińskiego, bo na pewno doskonale się na tym zna, potwierdzają to opinie pacjentów, ale też sama będąc przed operacją szukałam opini na ten temat i nie znalazłam ich zbyt wiele. Zmniejszenie piersi poprawia komfort życia na wielu płaszczyznach, nie jest przy tym jakoś nadmiernie bolesne, (śmiałam się mówiąc wszystkim, że migreny na które cierpię, są bardziej bolesne). Samo dochodzenie do pełnej sprawności po operacji pewnie jest różne dla każdego, jednak w moim przypadku nie było najgorzej. Paniom, które się wahają szczerze mogę powiedzieć - nie wachajcie się. Opieka na najwyższym poziomie, wspaniała panie pielęgniarki.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

renia806689

·

· 21 maj 2019

Hej. Możemy porozmawiać nie na forum? ?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Opowiedz nam o Twoich doświadczeniach z chirurgią plastyczną
Zacznij teraz

O lekarzu

Ocena:

Zmniejszenie piersi - opinia po zabiegu u dr. Śliwińskiego

anonymous730978
Zobacz wszystkie

Więcej opinii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.