Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Powiększenie piersi Motiva Ergonomix Corse 440 ml (Warszawa, Timeless)

Po zabiegu Warto
agnieszkaskrobek
AgnieszkaSkrobek
Użytkownik wyróżniony
Utworzono: 25 paź 2020 · Zaktualizowano: 12 mar 2021

O lekarzu

dr Janusz Jaworowski
dr Janusz Jaworowski 2 ośrodki w Podlaskie, Mazowieckie...
Skontaktuj się ze specjalistą
Historia

Hej! Mam 34 lata, od zawsze chciałam mieć biust, lecz trochę przerażała mnie zawsze opcja blizny pod biustem. W końcu przez przypadek natrafiłam na film w internecie powiększanie piersi metodą endoskopową w Klinice Timeless, to cięcie polega na wprowadzeniu implantu pod pachą. Więc myślę super opcja, nie będzie widać blizny, gdy biust będzie bez stanika.

Przed zabiegiem

Pierwszą konsultację miałam online w lutym, chciałam się spytać parę szczegółów i sprawdzić, czy kliknie między mną a doktorem i czy nasze wizję się zgadzają. No i udało się, super specjalista.

Zdecydowałam się 5.10.2020 na operację w Klinice Timeless w Warszawie, operację przeprowadził doktor Janusz Jaworski. Po wpłaceniu zadatku przed zabiegiem dostałam email z informacją o komplecie badań, które muszę zrobić oraz jakie są przeciwwskazania przed zabiegiem i czego unikać.

Teraz czekał mnie okres 9 miesięcy czekania, gdyż w lutym się zdecydowałam, a chciałam okres październikowy operacji. To był długi czas i mnóstwo myśli za i przeciw, czasem nieprzespane noce, wciąż oglądałam filmy i zdjęcia biustów. Tyle piersi, co się na oglądałam przez te 9 miesięcy, to myślę, że żaden chłopak aż tylu nie widział heee.

Drugą konsultację miałam tydzień przed operacją wybór kształtu, który już miałam upatrzony i wybór rozmiaru, tutaj mnie pomierzono i miałam wybór od 375 do 475. Moje wymiary przed zabiegiem 170cm, biust A, pod biustem 70cm, talia 65cm, biodra 90cm, waga 57kg. Interesował mnie implant okrągły z wysoką projekcją, czyli ten najbardziej odstający do przodu. Wybrałam implant okrągły Motiva Ergonomix Corse 440ml.

Po operacji

Z dniem dzisiejszym, czyli niecałe 3 tygodnie po operacji, myślę, że mam naprawdę duży biust, ale nie zamieniłabym go na większy ani mniejszy, jest idealny. Czego wcześniej nie do końca wiedziałam, że brzuch rośnie po operacji, wiedziałam, że ciało puchnie, bo woda się zatrzymuje w organizmie i jesteście takie wzdęte, jakbyście zjadły całą zawartość lodówki. Ja wyglądałam jakbym była w 5 miesiącu ciąży. Po 3 tygodniach powoli brzuszek maleje. Ale piersi jeszcze są obrzmiałe, napuchnięte, jakby pogryzione przez osy, są twarde, ale z czasem będzie się to zmieniać. Po bokach mogę wyczuć implant.

W klinice spędziłam jedną dobę, na drugi dzień mnie narzeczony odebrał. Tydzień po miałam konsultacje, 2 tyg. po konsultację i teraz czekam na konsultację miesiąc po. Wszystko ładnie się goi.

W klinice był świetny team operacyjny, pan pielęgniarz Krzysztof i anestezjolog, Tomasz mężczyźni ze świetnym poczuciem humoru potrafili mnie odstresować. Widać, że ekipa jest zgrana. Przy każdej konsultacji pomagała mi pielęgniarka, pani Karolina, świetna babka, wszystko wytłumaczyła. W nocy gdy spałam czuwała nade mną inna pani, ale już nie pamiętam imienia, na każde zawołanie była pomocna za co dziękuję. Klinika czysta, wszystko świetnie, nie mogę na nic narzekać. Pan Doktor nr 1, najlepszy specjalista Janusz Jaworski. Przy wypisie do domu przyszedł do mnie miły pan fizjoterapeuta, który powiedział jak wstawać, na co mam uważać, czego nie robić i jak ćwiczyć. Naprawdę pomocne wskazówki.

Leki przeciwbólowe brałam tylko 4 dni. Jest ok, tylko jak mam kichnąć lub zaczynam się śmiać, to wszystko we mnie w środku skacze i się trzęsie, całe mięśnie klatki piersiowej, trochę wtedy boli. Nie wiedziałam, że przy śmianiu te mięśnie klatki piersiowej pracują. Jeśli macie jakieś pytania chętnie odpowiem.

Poniżej wstawiam zdjęcia przed i 2 tygodnie po operacji.

Pozdrawiam, Aga :).

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

katarzynaestheticon
katarzynaestheticon

· Kraków

· 12 mar 2021

Hej! Super relacja, wszystko ze szczegółami! :)
Jak obecnie wyglądają Twoje piersi? Masz może zdjęcia?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.