Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

30 lip 2018 · Zaktualizowano: 12 lis 2021

Nierówne piersi po operacji powiększania implantami

Nie wiem, czy jestem zadowolony/a z rezultatu
81387
81386
81385
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Witam. Mam 24 lata. Przed zabiegiem miałam straszna asymetrię piersi, dlatego zdecydowałam się operacje powiększania piersi wraz z plastyką wertykalną. Lekarz z polecenia, opinie w internecie super, więc umówiłam się na konsultacje. Koszt zabiegu to 17000. Lekarz uprzedzał, ze piersi mogą się NIEZNACZNIE różnic i będą się inaczej starzeć. Zdecydowaliśmy się na implanty okrągłe (mniejsza pierś 450ml, większa po plastyce 325ml). Podpisałam masę papierów, ze chirurgia plastyczna to sztuka i jestem świadoma, że piersi mogą delikatnie od siebie odbiegać względem kształtu czy wielkości i nie będę miała żadnych roszczeń. I oto moje pytanie... czy pomimo podpisania takich oświadczeń, mam jakakolwiek szanse żeby reklamować wynik operacji? Byłam przygotowana na nieznaczną różnice, a nie na to, że każda pierś wyglada jak z innej planety. Proszę o pomoc...

4

Komentarze (4)

Mam nadzieję, że uzyskałas pomoc, czy to od strony medycznej czy chociaż prawnej.
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.