NewU Thread Series

Chirurgia plastyczna bez skalpela
lifting, rewitalizacja, anti aging, wolumetria, korekta nosa, korekta brwi, konturowanie, opadające policzk, foxy eye, vaginal lift, body lift, kaniule
Nici liftingujące

Informacje ogólne

Nici NewU Thread Series dają spektakularne efekty, jak chirurgia plastyczna, ale bez konieczności użycia skalpela i długiej rekonwalescencji. To idealny zabieg dla kobiet, które oczekują natychmiastowej poprawy owalu twarzy, usunięcia drugiego podbródka, czy rewitalizacji skóry wokół oczu. 

Nici wykorzystywane są  także w zabiegach ginekologicznych – zarówno w tych rewitalizujących okolice intymne, jak i w przypadku zwężania pochwy. Nici NewU Thread Series posiadają oznaczenie CE (Conformité Européenne) dopuszczające ich stosowanie na terenie Unii Europejskiej.

Nici liftinujące


Zabiegi i ich efekty

Nici mają szerokie zastosowanie i sprawdzają się nawet w przypadku skóry bardzo dojrzałej. Są alternatywą dla botoksu i kwasu hialuronowego, ale dają bardziej naturalny efekt. Zachowują naturalne rysy twarzy, nie paraliżują mięśni mimicznych. Pozwalają uniknąć operacji plastycznych osobom, które myślą o korekcie nosa czy brwi. Mają też zastosowanie w zabiegach konturowania ust, jak wypełniacze.

Zabiegi z użyciem nici są mało inwazyjne, ale by były komfortowe dla pacjentki, poprzedza je znieczulenie nasiękowe. Efekty widoczne są od razu i pogłębiają się jeszcze przez kolejne tygodnie. Utrzymują się od kilku miesięcy do nawet dwóch lat, w zależności od rodzaju nici oraz stosowania się do zaleceń po zabiegu.

Zabiegi, w których wykorzystuje się nici NewU Thread Series:

 • Łabędzia szyja – rewitalizacja szyi, poprawienie jej jędrności i sprężystości, wyraźne spłycenie zmarszczek;
 • Żuchwa Angeliny – podkreślenie linii żuchwy, poprawienie owalu twarzy i przywrócenie napięcia skóry;
 • Smukły podbródek – wyraźne zmniejszenie drugiego podbródka, wysmuklenie, poprawienie owalu twarzy i sprężystości skóry;
 • Idealny owal – poprawienie owalu dolnej części twarzy, wygładzenie tzw. chomików, spłycenie bruzd nosowo-wargowych, poprawienie okolic tzw. marionetek;
 • Naturalne usta – poprawienie konturu ust, nadanie im objętości. Zabieg jest alternatywą dla wypełniaczy;
 • Odmłodzone spojrzenie – zwiększa sprężystość skóry wokół oczu, zmniejsza sińce i worki pod oczami;
 • Foxy eyes – lifting brwi, który niweluje tzw. kurze łapki i opadającą powiekę. Efekt otwartego oka;
 • Zabiegi ginekologiczne – zwężanie ujścia pochwy (np. po przebytych porodach naturalnych), rewitalizacja okolic intymnych i poprawa satysfakcji seksualnej.
Nici liftingujące

Zalecenia pozabiegowe

W przypadku każdego zabiegu z zakresu medycyny czy ginekologii estetycznej, wymagane jest przestrzeganie określonych zaleceń po zabiegu:

 • Kluczowy jest pierwszy tydzień po zabiegu. W tym czasie należy unikać gwałtownych ruchów głową i jedzenia potraw, które wymagają szerokiego otwierania ust i intensywnego żucia; należy spać na plecach – najlepiej na wysokich poduszkach;
 • Przez 2-3 dni po zabiegu najlepiej zrezygnować z makijażu. Myć twarz delikatnym, sprawdzonym żelem i nie podrażniać jej dodatkowymi kosmetykami;
 • Przez 30 dni po zabiegu należy zrezygnować z aktywności fizycznej, unikać basenów, saun i gorących kąpieli; zrezygnować z wizyt u dentysty i innych zabiegów w obrębie twarzy; odstawić rollery do twarzy i nie wykonywać masażu, ani ruchów przesuwnych podczas nakładania kremu; unikać solariów i opalania się na słońcu;
 • Dla większego komfortu pacjentki, rekomendujemy wzięcie 2-3 dni wolnego po zabiegu.
Nici liftingujące

PDO, P(LA/CL), White PDO

NewU Thread Series to blisko 140 rodzajów nici dedykowanych liftingowi i rewitalizacji twarzy, szyi i dekoltu, wypełnianiu blizn oraz zabiegom z ginekologicznym. Nici są wykonane z dwóch, całkowicie bezpiecznych materiałów:

 • NewU PDO: z polidioksanonu niebieskiego i białego (NewU to jedyny dystrybutor WHITE PDO w Polsce); 
 • NewU P(LA/CL): z kwasu polimlekowego+polikaprolaktonu, czyli z substancji wykazujących pełną zgodność tkankową i całkowicie absorbowanych przez skórę.

Biały polidioksanon (White PDO) wykazuje zwiększone scalanie naturalnego kwasu hialuronowego. Ich implantacja z uwagi na swój jasny kolor polecana jest w szczególności pacjentkom o jasnej karnacji, u starszych pacjentów oraz w obszarach o cienkiej skóry. 

Rodzaje nici

 • Liftingujące (nacinane: Spiral Cobra, Smile-on, Brow-up, Double Arm-Lift oraz tłoczone: Lift Strong, Double Arm-Lift, Embross);
 • Rewitalizujące (na igle: Mono, Screw, Tornado, Mono Vertical; na kaniuli: Eye – Line Mono, Eye – Line Screw);
 • Wypełniające (Cavern – Fill, Multi – Fill, Mesf – Fill).

NewU prezentacja

O firmie

NewU to polska firma, będąca jednym z liderów w branży medycyny estetycznej. Posiada w swojej ofercie bezpieczne i certyfikowane nici do szerokiej gamy zabiegów, występujące pod marką własną: NewU Thread Series.

NewU to dystrybutor wysokiej jakości wypełniaczy Revitrane i Da:all Dermal fill oraz kaniul Elabo. Firma ma również wyłączność na dystrybucję nowoczesnego sprzętu medycznego Loktal w technologii 4 MHz, wykorzystywanego w gabinetach, klinikach i na oddziałach szpitalnych.

W ciągu ostatnich lat NewU stała się firmą oferującą szeroki wachlarz szkoleń z zakresu medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej i funkcjonalnej oraz blefaroplastyki. Co roku, dzięki swoim doświadczonym Trenerom, szkoli setki lekarzy z nowoczesnych technik zabiegowych.