Potrawienie rys twarzy
anna_pauka365094

Potrawienie rys twarzy moge sie tylko poddać zabiegowi od 23 maja do 26 maja . Była bym wdzięczna gdyby była możliwość wykonania w tym terminie

Jestem po zabiegu korekcji asymetrii twarzy (trwałe porażenie nerwu twarzowego po operacji neurologicznej) przy użyciu nici APTOS z programu refundowanego APTOS. Zabieg miałam wykonany w Centrum Medycznym VENO-MED w Lublińcu przez panią dr Bożenę Jendrysik. Profesjonalne podejście do pacjenta i troska podczas jak i po zabiegu, dają duże poczucie bezpieczeństwa. Każdemu życzę takiej wspaniałej opieki zarówno od lekarza jak i personelu. Jeśli ktoś ma podobny problem jak ja i potrzebuje pomocy, rozmyśla "czy da się jeszcze coś z tym zrobić", proszę nie czekać, tylko śmiało dzwonić do Centrum Medycznego VENO-MED w Lublińcu, a tam znajdzie najlepszą pomoc. "Dopasować" jedną stronę twarzy (tą chorą) do drugiej (tej zdrowej) jest WIELKĄ sztuką, a niewątpliwie pani doktor Bożena Jendrysik z VENO-MED-u tę sztukę opanowała doskonale. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z nićmi i sama prowadzi szkolenia z nici APTOS. Jestem bardzo zadowolona z tego zabiegu, szkoda tylko, że tak późno usłyszałam o pani doktor, ale jak to mówią... lepiej późno niż wcale. Bardzo dziękuję za uzyskaną pomoc i z całego serca polecam to Centrum Barbara Walczak

Kilkanaście lat temu miałam dwukrotnie porażenie nerwu twarzowego. Niestety została mi asymetria twarzy. Niedawno przez przypadek trafiłam na stronę, gdzie Pani doktor mówiła o niciach Aptos, które m. in. są dedykowane dla osób po przebytym porażeniu nerwu twarzowego. Jest to tzw. program neurologiczny - bezpłatny dla osób z tym schorzeniem. Wysłałam swoje zgłoszenie, spełniłam warunki, wypełniłam dokumenty i zostałam zakwalifikowana do tego zabiegu. Pani doktor wyprostowała mi twarz, za co jestem niezmiernie wdzięczna. Aż samej mi trudno uwierzyć, ze w końcu po tylu latach mam prostą buzię. Polecam bardzo serdecznie ten zabieg i przede wszystkim Panią doktor Jendrysik.

Od pięciu lat cierpię na porażenie nerwu twarzowego, dzięki swojemu doświadczeniu, wiedzy, empatii, chęci pomocy Pani doktor Bożena Jendrysik przywróciła uśmiech na mojej twarzy. Dosłownie i w przenośni. Zabieg nićmi aptos skutecznie skorygował asymetrię mojej twarzy. Pani Doktor to fantastyczny, wysokiej klasy, specjalista, a przy tym empatyczny

Odbyłam zabieg zwężenia nosa nićmi Aptos w centrum medycznym Veno-Med - jedynym w Polsce miejscu, gdzie wykonuje się lifting nosa nićmi Aptos. Zabieg wykonywała Pani Doktor Bożena Jendrysik. Jestem zachwycona efektem końcowym. Pani Doktor jest niezwykle profesjonalna, ma świetny kontakt z pacjentem, informuje na bieżąco o wykonywanych etapach zabiegu, dzięki czemu ból nie jest aż tak dokuczliwy. Szczerze polecam sam zabieg jak i całe centrum medyczne. Odczuwa się tu autentyczną troskę o dobro pacjenta.

Chciałabym się podzielić swoimi wrażeniami z wizyty u pani Doktor. Udałam się na wizytę z polecenia koleżanki ponieważ chciałam poprawić swój wygląd. Już od samego wejścia pani Doktor przywitała mnie uśmiechem i stres minął. Pani doktor zaproponowała mi nici haczykowe, bardzo się obawiałam, bo w internecie duże złego jest na pisane na temat tych nici. Doktor Ledniowska przed zabiegiem wszystko mi wytłumaczyła a zabieg tak jak mówiła był niebolesny. Jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu.

Byłam na zabiegu nici pod oczy. Po 2 tygodniach znaczna poprawa wyglądu oczu, skóra bardziej napięta i jędrna. Nie wierzyłam, że takie nitki pomogą.. polecam ten zabieg. Koleżanki też poszły i są też zadowolone. Zabieg niebolesny a pani doktor bardzo sympatyczna.

Pani doktor jest fachowcem nici haczykowych. Miesiąc temu byłam na zabiegu i jestem bardzo zadowolona. Zabieg wykonany bardzo sprawnie, bez bólu - co w moim przypadku jest bardzo ważna a efekt wspaniały. Polecam i jeszcze raz polecam.

Dwa dni temu miałem wykonany zabieg nićmi aptos z kwasem hialuronowym oraz nićmi do korekcji marionetek (korekcja opaddającyh tkanek twarzy i poprawa owalu). Zabieg był całkowicie bezbolesny, w trakcie zabiegu Pani Doktor cały czas dopytywała o moje samopoczucie oraz komfort. Przed zabiegiem dostałem doustny lek przeciwbólowy a następnie znieczulenie miejscowe. Przed zabiegiem Lekarz wytłumaczył mi na czym polega sam zabieg oraz jak wyglada postępowanie po zabiegu i okres rekonwalescencji. Po samym zbiegu nie ma żadnego śladu tj blizny czy siniaków. Efekt jest niesamowity pomimo lekkiego obrzęku widać jak podniósł się owal twarzy i zarysowały linie żuchwy, nic mi już nie zwisa tkanki są jędrne i napięte.. Gorąco polecam Panią Dr Bożenę Jendrysik wspaniały specjalista

Chciałam poprawić swój wygląd, długo poszukiwałam lekarza medycyny estetycznej na śląsku aż trafiłam dr Agnieszkę Ledniowską w Beauty Medica Katowicach. Wspólnie opracowałyśmy plan poprawy urody i plan zabiegów. Zabieg nici który wykonała mi pani Doktor mnie zachwycił, jestem uradowana spektakularnym efektem zabiegu a rekonwalescencja trwała krótko. Teraz jestem po kolejnych zabiegach u pani Doktor i wszystko jest tak jak pani Doktorr obiecywała. Doceniam dużą rzetelność i uczciwość. Pani doktor otwarcie mówi o skutecznych zabiegach, nie naciąga na zabiegi bez efektu. Zaufałam i polecam. Z pewnością jeszcze wrócę na kolejne zabiegi.

Doktor Ledniowska jest najlepszym lekarzem medycyny estetycznej na Śląsku !! Od 3 lat jestem pacjentem Pani Doktor, wykonałem już wiele zabiegów i za każdym razem efekt jest rewelacyjny. Zabiegi odpowiednio dobrane do potrzeb, wykonany precyzyjnie i spokojnie, bez pośpiechu. Polecam wszystkim ceniącym sobie naturalny wygląd i wysoką jakoś usług.