
Wrażliwe treści
Dołącz, aby zobaczyć tę treść

Wrażliwe treści
Dołącz, aby zobaczyć tę treść
Dotknij obrazu, aby zobaczyć go w całości
Proszę o radę. 29.01 miałam wykonany zabieg. Zmieniałam opatrunki według zaleceń lekarza - przemywałam środkiem Kodan i stosuje maść Altabactin, na to gaza i plaster. Wczoraj przy zmianie opatrunku zauważyłam duże zaczerwienienie które swędzi. Czy to coś poważnego ? Oczywiście pisałam już do lekarza ale muszę czekać na odpowiedzieć.
Odpowiedzi na wszystkie pytania udzielili prawdziwi lekarze
Dzień dobry.
Zdecydowanie polecam kontakt osobisty z Lekarzem Operującym, gdyż wygląda to na podrażnienie/alergię skórną na któryś ze składników przez Panią stosowanych.
Pozdrawiam serdecznie.
Dr Bartłomiej Zoń, Specjalista Chirurgii Plastycznej, Specjalista Chirurgii Ogólnej
Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.
Najpopularniejsze zabiegi
Powiększanie biustu
Korekta nosa
Blefaroplastyka
Osocze bogatopłytkowe
Lifting twarzy
Zapytaj specjalisty
Pytania dotyczące zabiegu Korekta nosa
Pytania dotyczące zabiegu Powiększanie ust
Pytania dotyczące zabiegu Labioplastyka
Pytania dotyczące zabiegu Powiększanie biustu
Pytania dotyczące zabiegu Radiofrekwencja mikroigłowa