ClinicForYou

(5.0) 100% poleca
Wrocław
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od 1.400 zł
ClinicForYou oferuje światowej jakości opiekę medyczną zgodną z standardami jakości i bezpieczeństwa Unii Europejskiej. Współpracujemy tylko z doświadczonymi oraz wykwalifikowanymi chirurgami oraz lekarzami. Wszyscy specjaliści korzystają z najnowszych metod leczenia, podążając za nowoczesnymi technologiami. Wszystkie kliniki to nowoczesne placówki, wyposażone w najlepszy sprzęt. Personel ClinicForYou stawia na indywidualne podejście do pacjenta... (licówki zębowe)

KCM Clinic Chirurgia Plastyczna i Bariatria

(5.0) 100% poleca
2 ośrodki w Jelenia Góra, Wrocław
Kim jesteśmy? KCM Clinic S.A. to prywatny szpital, przyjmujący pacjentów z całego świata, specjalizujący się w chirurgii otyłości, chirurgii plastycznej i chirurgii kręgosłupa. To również specjalistyczna klinika, centrum stomatologii i rehabilitacji. Innowacyjne operacje i zabiegi wykorzystujące najnowocześniejsze metody leczenia, a także konsultacje lekarskie, prowadzone są na najwyższym światowym poziomie, gwarantując wysoką jakość i bezpieczeństwo... (licówki zębowe)

FORMMED Es Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

(5.0) 100% poleca
Warszawa
Cena od 300 zł
Centrum Formmed to szpital i przychodnia prowadzące działalność z dala od miejskiego zgiełku, w Babicach Nowych pod Warszawą. Nasz szpital został otwarty w 2011 roku i jest bezpośrednią kontynuacją działalności pod nazwą "Chirurgia plastyczna i odtwórcza dla dzieci i dorosłych" prowadzonej od początku lat 90-tych przy ulicy Koziej w Warszawie. Posiadamy profesjonalny blok operacyjny wyposażony w nowoczesny i na bieżąco modernizowany sprzęt... (licówki dentystyczne)

Centrum Zdrowego Uśmiechu

Brak opinii
Kraków
Cena od 1.850 zł do 2.000 zł
Piękny i zdrowy uśmiech jest ważny, dlatego zadbaj o niego już dziś! Nowoczesna stomatologia daje nieograniczone możliwości byś mógł nim cieszyć się przez całe życie. Nasza klinika stomatologiczna dysponuje potencjałem technologicznym oraz wiedzą i doświadczeniem najlepszych specjalistów - stomatologów i lekarzy innych specjalności dla których protetyka, ortodoncja, endodoncja, implanty czy też chirurgia stomatologiczna nie ma tajemnic... (licówki)

LASERMED Grzywacz

Brak opinii
Nowy Targ
Cena od 750 zł
Klinika LASERMED znajduje się w Nowym Targu i świadczy kompleksowe usługi z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej, ginekologii ogólnej i estetycznej, stomatologii zachowawczej i estetycznej, a także innowacyjnych technik laserowych i metod wykorzystujących komórki macierzyste. LASERMED w Nowym Targu to placówka, która posiada wyjątkowo szeroki zakres usług. W klinice dostępne są konsultacje i zabiegi dermatologiczne, takie jak między... (licówki zębowe)

dr Agnieszka Krupińska MediArt Clinic

(5.0) 100% poleca
Poznań
Cena od 1.200 zł do 1.500 zł
Lek. med. Agnieszka Krupińska jest lekarzem medycyny estetycznej oraz stomatologii. Specjalizuje się w małoinwazyjnych terapiach odmładzających oraz stomatologii estetycznej. Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA). Pracuje we własnej klinice medycyny estetycznej MediArt Clinic w Poznaniu. Wielozadaniowy lekarz, który każdego dnia pozwala pacjentom odzyskać wiarę w siebie. Zajmuje się stomatologią estetyczną... (licówki)

lek. dent. Monika Mrozek

Brak opinii
Kraków
Lek. dent. Monika Mrozek to stomatolog, protetyk i lekarz medycyny estetycznej. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging (PTMEiAA) oraz World Society of Interdisciplinary of Aesthetic & Anti-Aging Medicine (WOSIAM, czyli Międzynarodowe Towarzystwo Interdyscyplinarnej Medycyny Estetycznej i Anti-Aging). Zawodowo związana z Krakowem.  Lek. dent. Monika Mrozek specjalizuje się w stomatologii zachowawczej i endodoncji... (licówki dentystyczne)

Lekarz Ewa Abramowicz Stomatolog, Specjalista Medycyny Estetycznej

Brak opinii
Słupsk
Lek. stom. Ewa Abramowicz jest nie tylko znaną i cenioną ekspertką w zakresie stomatologii, ale doskonałym lekarzem medycyny estetycznej. Z jednej strony specjalizuje się w leczeniu zachowawczym i stomatologii estetycznej, z drugiej w centrum jej zainteresowań jest laserowe leczenie chorób skóry oraz zabiegi odmładzające z wykorzystaniem lasera.  Należy do grona członków wielu prestiżowych stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej... (licówki dentystyczne)

Centrum Medyczne Eskulap Żary

Brak opinii
Żary
Eskulap to sieć placówek, która działa w zachodniej Polsce. Centra Medyczne Eskulap znajdziecie w Żarach, Zielonej Górze, Żaganiu i okolicach. Zatrudniają specjalistów z wielu dziedzin. Prowadzą usługi w ramach funduszu NFZ oraz prywatnie. W ramach swojej działalności, oddział w Żarach prowadzi Centrum Medycyny Estetycznej Dermo Estetic, oferujące usługi z zakresu flebologii (leczenia żył), medycyny estetycznej i kosmetologii.Centrum Medycyny... (licówki)

lek. med. Magdalena Bugaj

Brak opinii
Częstochowa
Lek. med. Magdalena Bugaj jest chirurgiem plastycznym. Specjalizuje się w operacjach korekcyjnych w obrębie głowy, mastopeksji oraz w leczeniu oparzeń. Członkini nie jednego, lecz trzech prestiżowych stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE), Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń (PTLO) oraz Europejskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń (European Burns Association – EBA). Pracuje w prywatnym... (licówki)

dr Marek Wasiluk - Klinika Zdrowia TRICLINIUM

(5.0) 100% poleca
Warszawa
Lek. med. Marek Wasiluk jest specjalistą medycyny estetycznej i stomatologiem. Specjalizuje się w laseroterapii stosowanej w zabiegach odmładzających oraz w celu usunięcia niedoskonałości skórnych. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA). Pracuje we własnej Klinice Zdrowia Triclinium w Warszawie.  Znany i ceniony ekspert w zakresie laseroterapii. Jako jeden z pierwszych stomatologów zaczął stosować lasery w... (licówki zębowe)

dr Monika Bogusz

Brak opinii
Drawsko Pomorskie
Centrum Stomatologii Estetycznej Monika Bogusz to renomowana placówka dentystyczna mieszcząca się w Drawsku Pomorskim. Wyróżniona certyfikatem „Przyjaznej Przychodni” spełnia najwyższe standardy, oferując swoim pacjentom szeroki zakres specjalistycznych usług. Centrum Stomatologii założone przez Monikę Bogusz jest jedną z lepszych placówek w rejonie pomorskim. W skład usług wchodzi standardowe stomatologiczne leczenie zachowawcze, ale również bardziej... (licówki dentystyczne)

Centrum Medyczne AlfaEstetica

Brak opinii
Częstochowa
Alfa Estetica to nowoczesne Centrum Medyczne znajdujące się w Częstochowie. Specjalizuje się w operacjach z zakresu chirurgii plastycznej. W jego ofercie znajdziecie także szereg zabiegów odmładzających na twarz i ciało. W placówce są zatrudnieni również lekarze stomatolodzy świadczący usługi z zakresu implantologii, protetyki oraz stomatologii estetycznej. Dużą popularnością wśród pacjentów cieszą się zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej... (licówki dentystyczne)

dr Agnieszka Kulik Exclusive Beauty Studio

Brak opinii
Poznań
Lek. dent. Agnieszka Kulik specjalizuje się w zabiegach z zakresu ortodoncji, protetyki oraz stomatologii estetycznej. Jest również certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej. Należy do dwóch prestiżowych stowarzyszeń: Eurasian Association of Orthodontists – EAO (pol. Euroazjatyckie Stowarzyszenie Ortodontów) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Pracuje we własnej klinice stomatologicznej Exclusive Beauty Studio w Poznaniu... (licówki dentystyczne)

EUROMEDIC - Chirurgia Naczyniowa Kliniki Specjalistyczne

Brak opinii
Katowice
Od października 2009 roku - dr Ludyga oraz specjaliści chirurgii naczyniowej Kliniki Euromedic przeprowadzają unikatowe w skali światowej.  operacje endowaskularne zwężonych żył szyjnych lub żyły nieparzystej  ( CCSVI), dotyczące m.in.  pacjentów ze STWARDNIENIEM ROZSIANYM -SCLEROSIS MULTIPLEX.    Kwalifikacja do zabiegów oraz operacje przeprowadzane są w Katowicach. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej EuroMedic... (licówki dentystyczne)
Wyświetl jedynie specjalistów, którzy oferują darmowe wideokonsultacje
Doctors