Cellfina®

Minimalnie inwazyjny zabieg pozwalający zmniejszyć cellulit
cellulit, usuwanie cellulitu, skórka pomarańczowa, redukcja cellulitu, cellulitis
Cellfina® to urządzenie, dzięki któremu w małoinwazyjny sposób zredukujemy cellulit

Cellfina® to urządzenie, dzięki któremu w małoinwazyjny sposób zredukujemy cellulit

Cellfina® to jedyne dostępne na rynku urządzenie, pozwalające w małoinwazyjny sposób trwale pozbyć się cellulitu, zaaprobowane przez Amerykańską Agencję Żywności i Leków (FDA). Zostało także oznaczone Znakiem CE Unii Europejskiej. To małe, rozmiarem zbliżone do telefonu komórkowego urządzenie, które zmniejsza głębokość wgłębień i ilość grudek powstałych w wyniku cellulitu. Szacuje się, że obecnie ponad 85% kobiet zmaga się z mniej lub bardziej zaawansowanym cellulitem. Mimo że cellulit jest problemem estetycznym, a nie zdrowotnym, coraz więcej kobiet szuka nowych, przynoszących trwałe efekty metod, które pozwolą się go pozbyć

W przeciwieństwie do innych dostępnych obecnie metod usuwania cellulitu, urządzenie Cellfina® pozwala na wyrównanie kolorytu i wyrównanie struktury skóry już po 1 zabiegu: poprawia mikrokrążenie, redukuje liczbę adipocytów i działa na fibryny kolagenowe, które łączą się z komórkami tłuszczowymi, tworząc wgłębienia w skórze.

Cellfina® to urządzenie zawierające igły, które podczas zabiegu powodują mikronakłucia na powierzchni skóry, zmniejszając w ten sposób obszar objęty skórką pomarańczową i pokryty wgłębieniami cellulitowymi. Zwykle zabieg trwa około 1 godziny, chociaż czas zależy od wielkości obszaru, dotkniętego cellulitem, i wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym, aby zniwelować ból.

Ostateczne rezultaty zabiegu z wykorzystaniem urządzenia Cellfina® możecie zaobserwować po 3 miesiącach. Zabieg nie wiąże się z długim procesem rekonwalescencji, może jedynie wystąpić lekki stan zapalny w obszarach poddanych działaniu urządzenia, jednak ustępuje on w przeciągu kilku dni.