dr Bożena Jaklik

dr Bożena Jaklik

SILVER BADGE
Ilość postów: 31  ( 2)

Chirurgia Plastyczna

   Katowice

Chirurgia Plastyczna i Estetyczna dr Bożena Jaklik

+48602 Pokaż +48602335060 zadzwoń +48602335060Skontaktuj się z nami — zarezerwuj konsultację

  Adresy
Adres
Powstańców 34
Katowice
40-954
Polska

Telefon
+48322 Pokaż +48322563633
zadzwoń +48322563633

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z dr Bożena Jaklik? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.Doświadczenia pacjentów dr Bożena Jaklik

Zarejestrowany użytkownik

,
Warto   |  
Korekcja nosa (Operacja nosa)

Bardzo dobry Hirurg , jestem zadowolona z kontaktu z Panią Bożeną a jeszcze bardziej z efektu operacji . Pani Bożena naprawiła mój nos .Dodam jeszcze ,że ładna cena bez niespodzianek .Polecam zainteresowanym :)

Więcej
Zarejestrowany użytkownik

,
Warto, Cena ogółem: 750 zł   |  
Korekcja uszu (Otoplastyka)

Jestem bardzo zadowolona. Zabieg bez żadnych komplikacji. Za takie małe pieniądze można pozbyć się kompleksów i być szczęśliwym.

Więcej
benq

,
Warto   |  
Korekcja nosa (Operacja nosa)

Dobry wieczor. Tydzien temu mialem zabieg polegajacy na korekcie ust i korekcie nosa, Dzisiaj mialem sciagane Szwy i Gips, Balem sie efektu. Teraz moge chodzic z podniesiona glowa, Jestem bardzo bardzo zadowolony z efektu Pani Profesor- Wspanialy Czlowiek, w nastepny dzien po zabiegu zadzwonila do m...

Więcej
Zarejestrowany użytkownik

,
Warto   |  
Rozszczep podniebienia (rozszczep wargi)

Wspaniały Pani Doktor.Operowała moje synka z rozszczepem wargi i jestem jej bardzo wdzieczna za atmosferę zainteresowanie pacjentem i podejściem do drugiego człowieka.Absolutnie nie jest jak większość lekarzy...liczy tylko kase!Jak tylko potrafi to pomoże i serce odda na dłoni.Zlota kobieta wspania ...

Więcej
Zarejestrowany użytkownik

,
Warto   |  
Korekcja uszu (Otoplastyka)

Moja córka Martyna była na zabiegu dnia 04.08.2014r w Mysłowicach zabieg przeprowadzała pani doktor Bożena Jaklik. Ja i moja córka jesteśmy bardzo zadowolone z efektu , bardzo polecam wszystkim osobom którzy mają jakiś problem. Pani dr Bożena Jakilik jest dobrym lekrzem , jest sympatyczna i miła,pol...

Więcej
Rodzice Filipa

,
Warto   |  
Rozszczep podniebienia (rozszczep wargi)

Polecam z całym przekonaniem dr Bożenę Jaklik!!! Filip urodził się z prawostronnym rozszczepem wargi. Dowiedziałam się o tym przy porodzie. Zapytałam: podniebienia też? Odp.: nie. Ja: to tylko kosmetyka. I tutaj można byłoby dużo napisać, co od tego momentu się wydarzyło… Filip ma skończone sześć la...

Więcej
Anonymous
Anonymous

,
Warto   |  
Rozszczep podniebienia (rozszczep wargi)

Jestem bardzo wdzięczna pani doktor za opiekę nad moją 9 letnią córką. urodziła się z rozszczepem wargi i podniebienia. jak miała 4 miesiące, trafiła do pani doktor Jaklik. Wszystkie operacje przeprowadziła dobrze. Najważniejsze dla mnie, że córka mówi dobrze i wygląda ładnie. jeszcze raz bardzo dzi...

Więcej

ProfilMotto:

Operacje przeprowadzane są w prywatnej klinice, w której zadbano o najwyższy standard wyposażenia sali operacyjnej oraz warunki zapewniające pacjentom komfort.

dr Bożena Jaklik

Po zakończeniu specjalizacji z chirurgii ogólnej, w 1980 roku rozpoczęłam szkolenie w dziedzinie chirurgii plastycznej w oddziale chirurgii plastycznej w Zabrzu pod kierunkiem dr Arianny Oleszyckiej.

Egzamin specjalizacyjny z chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej zdałam w Warszawie w 1984 roku. Po uzyskaniu specjalizacji pracowałam nadal w oddziale chirurgii plastycznej w Zabrzu pełniąc obowiązki zastępcy ordynatora, a także w spółdzielni lekarskiej, gdzie wykonywałam operacje z zakresu chirurgii estetycznej.

Od 1988 roku do końca 1992 pracowałam w oddziale chirurgii plastycznej w szpitalu uniwersyteckim Parirenyatwa w Harare (Zimbabwe), gdzie przez ostatnie 3 lata - po otrzymaniu stanowiska konsultanta - prowadziłam samodzielnie oddział chirurgii plastycznej (mając jednocześnie  prawo wykonywania praktyki prywatnej). Po powrocie do kraju pracowałam w Klinice Chirurgii Dziecięcej w Zabrzu, od 2000 roku jestem w Klinice Chirurgii Dziecięcej w Katowicach – Ligocie, gdzie między innymi leczę dzieci urodzone z rozszczepem wargi i podniebienia.

Od czasu uzyskania specjalizacji z zakresu chirurgii plastycznej (od 1984r.) zajmuję się także chirurgią estetyczną. Kwalifikacje w tej dziedzinie pogłębiam korzystając z literatury fachowej, uczestnicząc w kongresach krajowych i zagranicznych oraz indywidualnych stażach poza granicami Polski (Cape Town, Oslo, Kolonia, Berlin).

Profil kliniki

Operacje przeprowadzane są  w prywatnej klinice, w której zadbano o najwyższy standard wyposażenia sali operacyjnej  oraz warunki zapewniające pacjentom komfort.

Cały personel medyczny dobrany jest bardzo starannie. Zakwalifikowanych do operacji pacjentów zawsze operuję osobiście, a w rozległych zabiegach towarzyszą mi wyspecjalizowani asystenci. Znieczulenia ogólne (narkozy) przeprowadzane są przez doświadczonych specjalistów z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii. Udział we wszystkich operacjach biorą instrumentariuszka i pielęgniarka anestezjologiczna. Po operacjach w znieczuleniu ogólnym pacjenci pozostają pod opieką specjalisty anestezjologa i pielęgniarki anestezjologicznej tak długo, jak długo wymaga tego ich stan zdrowia.

Poza fachowością zapewniamy pacjentom troskliwą opiekę oraz całkowitą prywatność.

Konsultacje odbywają się w Prywatnej Wielospecjalistycznej Praktyce Lekarskiej "Medipol" mieszczącej się w Katowicach przy ulicy Powstańców 34.

Rozmowa z chirurgiem plastykiem służy temu, aby pacjenci mogli przedstawić powód dla którego przychodzą, zadać wszelkie pytania dotyczące zabiegu, a także dokładnie określić swoje oczekiwania związane z planowaną operacją.

Pierwszą ogólna informację pacjenci mogą uzyskać w czasie rozmowy telefonicznej z dyżurną pielęgniarką.


Nasze zdjęcia

ZabiegiCeny w walucie
Realizowane zabiegi Chirurgia Plastyczna Info Ceny od* Ceny do*
Abdominoplastyka (operacja powłok brzucha) 8 500 zł 11 000 zł
Facelift, Lifting twarzy (podciąganie powłok twarzy) 8 000 zł 9 000 zł
Ginekomastia 6 200 zł 6 500 zł
Korekcja blizn 800 zł 1 500 zł
Korekcja nosa (Operacja nosa) 5 700 zł 8 000 zł
Korekcja powiek (Blepharoplastyka) 3 000 zł 4 500 zł
Korekcja uszu (Otoplastyka) 3 000 zł 3 500 zł
Korekcja wciągniętych brodawek 3 000 zł
Lifting czoła (Forehead lift)
Liposukcja (odsysanie tłuszczu) liposukcja podbródka: 2700-... 2 700 zł 6 000 zł
Liposukcja tradycyjna 2 700 zł 6 000 zł
Liposukcja wzgórka łonowego (wzgórka Wenery) 2 500 zł
Modelowanie piersi (Lifting piersi, Mastopeksja) 6 500 zł 7 500 zł
Powiększenie piersi z plastyką modelującą
Nici liftingujące
Nici liftingujące APTOS 4 800 zł 5 500 zł
Plastyka warg sromowych (Labioplastyka) 3 000 zł
Powiększanie piersi (Augmentacja) 10 500 zł 14 000 zł
Powiększanie ust (Augmentacja) 3 000 zł 5 500 zł
Powiększanie ust kwasem hialuronowym 1 200 zł
Rozszczep podniebienia (rozszczep wargi)
Usuwanie znamion, brodawek, włókniaków i zmian skórnych 5 500 zł
Plastyka miejscowa – usuwanie zmian skórnych usunięcie zmiany... 1 800 zł 2 500 zł
Zmniejszenie piersi 8 500 zł 12 000 zł

Uwaga

  • Ceny są tylko orientacyjne
  • W celu uzyskania bardziej dokładnych informacji popatrzcie na opis konkretnego lekarza.

Przed/po
Członkostwo


Członkostwo:
ESPRAS - ESPRAS - European Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery