Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększanie piersi, miseczka A, wkładki Mentor 450ml, wysoki profil - proszę o opinie

Anonim
jessica623098
· Utworzono: 18 sty 2018 · Ostatnia odpowiedź 24 paź 2020

mam bardzo maly biust. wyjsciowo male A. Jestem szczupla osoba ale zalezy mi na w miare duzym biuscie. czy 450ml profil wysoki nie bedzie zaduze?? mierzac stanik z wkladkami wydawalo mi sie wporzadku. chirurg tez uwaza ze bedzie jak najbardziej ok. ale mam jednak watpliwosci czy nie za duze i wyjda jak pilki. czy ktoras z was miala wyjsciowo A 160cm wzrostu i wybrala okragle 450ml?? Jak skora zareagowala na to? mam kilka rpzstepow i boje sie ze beda jesacze wieksze. Prosze o opinie i zdj. bede wdzięczna

63 komentarze

Reklama
    sparkling
    24 paź 2020

Jessica i co na czym stanęło? 450? Daj znać, czy jesteś zadowolona... ja teraz mam ten sam problem.

Melogratka
    3 gru 2019

J także bardzo proszę o zdjęcie,pozdrawiam serdecznie :)

Kascha852207
    2 gru 2019

Czy ja też mogę prosić o zdjęcia?

Violka849670
    26 lis 2019

Hej mogę prosić o fotki na priv. Planują taki sam rozmiar

izabela819084
    Użytkownik wyróżniony
    25 wrz 2019

zawsze jedna jest bardziej wypelniona, ale to tylko my widzimy, ja mam jedna troche inna niz druga, albo to sie wyrowna, albo nie, nie wiem, mam anatomiczne , po 4 i pol miesiaca
    pozdr.

Monka834258
    25 wrz 2019

Witam A jaki masz rozmiar implantu? Ja miałam operacje tydzień temu i bardzo żałuję że nie wzięłam profilu wysokiego....

Emka652165
    29 maj 2019

Katjo,

usunęliśmy adres mailowy z Twojego posta - zależy nam na tym by użytkownicy naszego forum zachowali prywatność, dane kontaktowe takie jak mail czy telefon możecie wymieniać poprzez prywatne wiadomości.
    Pozdrawiam ciepło
    Emka

xxxxxxx@xx.xx

lama758149
    28 maj 2019

podaj swój e-mail prywatny to Ci podeśle

28 maj 2019

Hej,czy moge prosic fotki na priv?ja mam zabieg za miesiac,tez mam 172cm wzrostu i planowane mentor 300cc profil sredni.dzięki

Krolin
    28 maj 2019

Jak wyglądają teraz Twoje bimbałki? Jaka miałaś wyjściówkę ? Mam całkiem spory cyc, kształt posiadam dlatego planuje 450cc o wysokim profilu zastanawiam się jak będą wyglądały mam 158 cm 52 kg

Krolin
    28 maj 2019

Pokażesz swoje piersi? Ja natomiast nie mam jakichś małych ale planuje 450cc wysoki profil

11 lut 2019

Hej,jestes pewnie juz po zabiegu?czy jestes zadowolona?ja jestem przed no i oczywiscie waham sie jesli chodzi o rozmiar.mam 172 cm i proponują mi miedzy 275ml a 300ml Mantory profil sredni.

11 lut 2019

Hej,czy ja mogę prosic o fotki?mam 172cm,i proponuja mi 300ml mentor profil sredni.dzieki

marimar
    10 lut 2019

ja ogolnie nie lubie biustu z profilem wysokim, bo wydaje mi sie, ze wyglada to sztucznie. mam anatomiczne mentory, ale o profilu srednim. w polaczeniu z ksztaltem implantu a la łezka wyglada to naturalnie, subtelnie.

rir90
    8 lut 2019

Hej, ja też mam 170cm, w klatce 77cm, rozważam 400ml mentor okrągłe. Zdecydowałaś się na 450ml? Mogłabyś się pochwalić efektem?

lama758149
    11 lis 2018

hej jestem również przed decyzją jakie implanty wybrać na konsultacji stanęło na 450 ml okrągłe mentor tyle że zastanawiam się czy nie będą za duże.... mam 170 cm wzrostu 78 pod biustem i 94 w biodrach. jeśli mogłabyś mi przesłać zdjęcia byłabym bardzo wdzięczna?

Martas
    18 lip 2018

Victoria a masz moze wiecej zdjec? :)

usuniety_uzytk337493
    18 lip 2018

Usunęliśmy ten post zgodnie z prawem do usuwania danych.

Martas
    7 lip 2018

Hej :) moglabys pokazać jakieś zdjęcie na tle całej sylwetki?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama