Klinika Estetyki LUX MED

Klinika Estetyki LUX MED

(5 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
Puławska 455, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
Klinika Estetyki LUX MED
Klinika Estetyki LUX MED
(5 Opinii) ·100% poleca

Informacje

  • 2725 wizyt na profilu

Program Grupy Lux Med Klinika Estetyki powstał z myślą o stworzeniu specjalistycznego centrum chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Placówki, które działają w ramach tego programu, znajdują się w dwóch lokalizacjach w Warszawie - w budynku hotelu Marriott oraz na Ursynowie w Szpitalu Lux Med Puławska. Oferują swoim pacjentom szereg zabiegów umożliwiających poprawę wyglądu twarzy i ciała.

Klinika Estetyki Lux Med jest specjalistyczną placówką, która przeprowadza przede wszystkim szerokie spektrum estetycznych operacji plastycznych, ale również operacje rekonstrukcyjne, jak na przykład rekonstrukcje piersi po leczeniu onkologicznym. Obok tego pacjentki mogą poddać się modelowaniu piersi, umożliwiającemu poprawę ich wyglądu po redukcji masy ciała czy ciążach, zmniejszeniu lub powiększeniu biustu. Inne partie ciała, które w Lux Med można modelować, to na przykład pośladki, uda, ramiona czy powłoki brzucha.

Klinika Estetyki Lux Med umożliwia również przeprowadzenie operacji plastycznych twarzy, modelujących uszy, nos czy brodę, a także pozwalających na korekcję powiek dolnych i górnych.

W Klinice Estetyki Lux Med oferowane są także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, takie jak nieinwazyjny lifting twarzy, wypełnianie zmarszczek oraz mezoterapia igłowa. Ofertę wzbogaca liposukcja oraz lipoliza iniekcyjna, pozwalające na uzyskanie zgrabnej, szczupłej sylwetki.

Pacjenci mogą poddać się również leczeniu żylaków oraz usunąć zmiany skórne takie jak włókniaki, znamiona czy brodawki.

Klinika Estetyki Lux Med kieruje się ideami, które charakteryzują całą Grupę Lux Med. Dba przede wszystkim o holistyczne i indywidualne podejście do pacjentów, a także zapewnia im najwyższe standardy obsługi.

Klinika Estetyki Lux Med dysponuje sprzętem diagnostycznym i operacyjnym najnowszej generacji, dzięki czemu może świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Posiada komfortowe sale dla pacjentów, zaspokajające potrzeby osób, które zdecydują się na zabieg w tej placówce.

Szpital Lux Med należy do Grupy Lux Med, która została utworzona w 2007 roku. Powstał w 2010 roku na warszawskim Ursynowie, od samego początku dbając o najwyższą jakość obsługi oraz podejmując się wykonywania nawet najbardziej skomplikowanych operacji plastycznych. Zatrudnia cenionych ekspertów, którzy bezustannie podnoszą swoje umiejętności, dzięki czemu znajduje się w czołówce polskich placówek zdrowotnych.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 260

Ułatwienia płatnicze:

  • Płatność w ratach

Usługi

Chirurgia plastyczna

Medycyna estetyczna

Dermatologia

Zabiegi kosmetologiczne

Opinie (5)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Wypełnianie tłuszczem przy atrofii tkanki podskórnej na twarzy.

Usuwanie narośli

Zobacz więcej opinii
Klinika Estetyki LUX MED udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (2)

Zdjęcia (7)

Filmy (5)

Klinika Estetyki LUX MED udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (12)

Asymetryczne oczy
Odpowiedź specjalisty · 6 lut 2012
Zapraszam na konsultację do dr Małgorzaty Chomickiej-Janda. Świetny specjalista z zakresu chirurgii plastycznej twarzy. Pani doktor konsultuje i operuje w Szpitalu LUX MED w Warszawie.
usunięcia garbu kostnego na nosie
Odpowiedź specjalisty · 18 sty 2012
Witam, Zapraszam na konsultację do chirurga plastyka. Specjalista określa zakres operacji i jej cenę. Szacunkowy koszt to ok. 10.000 zł. Polecam dr Lubomira Lembasa. Szpital LUX MED
liposukcja - czy tak i gdzie ?
Odpowiedź specjalisty · 18 lis 2011
Witam, Zapraszam na konsultację do dr Małgorzaty Chomickiej-Janda do Szpitala LUX MED w Warszawie. Oferujemy zabieg liposukcji nowoczesnym aparatem N.I.L. kontakt
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Artykuły (4)

Młodsze spojrzenie - młodsza twarz.

Młodsze spojrzenie - młodsza twarz.

Chirurgiczny zabieg, który odmłodzi nas o dobrych kilka lat. Kiedy już krem pod oczy i wizyta u kosmetyczki to za mało, a oczy każdego ranka...
15 cze 2022
Więcej artykułów

Specjaliści z tej kliniki

Dr Małgorzata Chomicka-Janda

Dr Małgorzata Chomicka-Janda

Klinika Estetyki LUX MED udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!