Thermolifting Zaffiro

Przełom w odmładzaniu, wygładza zmarszczki, likwiduje bruzdy wargowo - nosowe, podnosi opadające policzki, niweluje obwisłości twarzy, poprawia skórę dekoltu wpływa na opadające z wiekiem piersi, obkurcza skórę na brzuchu po porodzie.

Kolagen  to białkowe włókna o dużej sprężystości i odporności na rozciąganie. Dzięki  kolagenowi młoda skóra jest elastyczna i jędrna. Utrzymuje wszystkie partie ciała w pożądanym kształcie.
Niestety z upływem lat, kolagen traci swoją strukturę.

Wiotczejąca skóra pokrywa się zmarszczkami, owal twarzy opada. Zabieg Zaffiro stymuluje fibroblasty do wytwarzania zupełnie nowych włókien kolagenowych. Zawartość kolagenu w skórze wzrasta o ok. 30%, a efekt odmładzania pogłębia się w ciągu kolejnych miesięcy po zabiegu.

Pierwsze efekty są widoczne natychmiast po zabiegu, skóra zagęszcza się, zwiększa się jej napięcie i elastyczność.

Publikowane: 18.04.2013

Jesteś specjalistą? Dodaj opis tego zabiegu. Opis musi być zgodny z zasadami naszego portalu. Do opisu zostanie załączona Twoja wizytówka odsyłająca do prezentacji Zobacz przykładowy fragment opisu i przeczytaj warunki.

Thermolifting Zaffiro - Nowości

Wbrew grawitacji

KLINIKA KRAJEWSKI

Upływający czas w pierwszej kolejności zostawia swoje ślady na twarzy. To, co kiedyś było możliwe tylko za sprawą operacji...

Więcej opinii na ten temat

Zaffiro w klinice LaPerla - na pewno wrócę

Warto     

Jestem bardzo zadowolona z efektu, buzia jest świetlista, promienna, taka świeża. No i Pani Monika... bardzo profesjonalna osoba. Napewno wrócę.

Transparentny Lekarz
Specjaliści w Twojej okolicy   
Zabiegi, na które wybierają się inni