Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Prośba o opinie na temat dr. Pawła Pisery- korekcja nosa

Anonim
Salamanka
Łódź · Utworzono: 20 paź 2016 · Ostatnia odpowiedź 18 sty 2017

Witam, Chciałam wykonać plastykę nosa u dr. Pawła Pisery z Łodzi. Czy ktoś operował sie już u tego lekarza?

5 komentarzy

Reklama
    18 sty 2017
    Najlepszy komentarz

Witam! Nie bylam na zabiegu korekcyjnym poniewaz nie stac mnie juz na to ,na sprawe sadowa tez mnie nie stac psychicznie i przechodzic szrpanine z bieglymi i byc moze szum medialny.Operacje zrobilam bez wiedzy meza,powiedzialam ze chodzi o operacje ginekologiczna wiec w pewnym sensie mam zwiazane rece.Powtarzam :ciecie jest wykonane sama nie wiem w jakim ksztalcie,wystaja boczki,nie wiem po co przemieszczano mi pepek skoro cala tak zwana oponka zostala.Polowiczna adominoplastyla kosztuje 5-6tys,moze dlatego ruszono pepek zeby bylo ze mialam calkowita.Jak pisalam wypisano mnie po 12 godz,bol niesamowity,nie dostalam rachunku mimo ze dwa razy prosilam o to listem poleconym.Na temat korekty lekar nie chcial rozmawiac,mysle ze pierszy raz taka operacje robil i uczyl na mnie syna.Pracuje w szpitalau Barlickiego w Lodzi.Mysle ze nalezy takich lekarzy pietnowac.

KasiaEstheticon
    18 sty 2017

Witaj Lidia,
    nie możemy na Forum publicznym zamieścić negatywnej opinii o lekarzu, który o istnieniu Estheticon nawet nie wie. Takie są zasady i takie jest prawo w Polsce, które pociąga do odpowiedzialności admnistratorów stron, a nie konkretnych pacjentów. My niestety nie jesteśmy w stanie zweryfikować nawet, czy opinia jest zasadna. Niemniej jednak każdy użytkownik z negatywnym doświadczeniem może przesłać prywatną wiadomość do innego pacjenta (po najechaniu kursorem na awatar pojawi się przycisk: Wyślij prywatną wiadomość), w której ujawni nazwisko lekarza. Mamy nadzieję, że w krótkim czasie bądzie przybywać lekarzy, którzy mają status Transparentny, co oznacza, że nie boją się opinii swoich pacjentów i zgadzają się na ich publikowanie. I proszę mi wierzyć, że nikt nie podnosi krzyku, po prostu trzymamy się zasad nie stając ani po stronie pacjentów, ani po stronie lekarzy. Ciekawa jestem również, jak się Pani wiedzie rok po operacji? Czy była Pani może na zabiegu korekcyjnym?

21 paź 2016

Moje zabiegi byly w odstepie trzech tygodni,niestety nie sprawdzilam przed nimi opinii.Zdjecia swoje zamieszczalam na forum.Konfrontowalam z innym specjalista bardz dobrym z Lublina.Pan doktor oraz jego syn ktory sie na mnie uczyl na moje uwagi odpowiadali niegrzecznie i nie bylo mowy o zadnej poprawce.Podalam nazwisko lekarza dlatego ze operacja nosa to bardzo powazna sprawa.Brzuch mozna zakryc,twarzy nie.Tylko dlatego ze nie chcialam rozglosu nie podalam sprawy do sadu.Zawsze moge podac swoje nazwisko i uwazam ze stoicie po stronie lekarza a nie pacjenta.Ja powiedzialam ze odradzam tego lekarza a tu zaraz krzyk.Pan dr.Pisera pracuje w szpitalu na tym samym oddziale co dr,L. ale go nie znam osobiscie i nic nie moge zlego powiedziec.Powinniscie byc obiektywni.Jesli pani potrzebuje moje nazwisko lub telefon to prosze napisac.

Zuza191983
    Użytkownik wyróżniony
    21 paź 2016

Witaj Lidia, nazwisko lekarza z Twojego wpisu musiało zostało usunięte, ponieważ takie są zasady Forum na portalu Estheticon. Lekarz musi mieć możliwość się bronić i zareagować na krytyczny wpis pacjenta. A lekarz wskazany przez Ciebie prawdopodobnie w ogóle nie wie, że takie Forum istnieje! Nie chcemy nikogo sądzić ani oskarżać, staramy się pomagać pacjentom, aby dokonywali świadomych wyborów. Lekarz, z którym jeden pacjent nie osiągnie porozumienia, może być dla innego idealnym wyborem. Wiele problemów wynika z tzw. "niedogadania się". W konkretnym przypadku pacjent może mieć problemy ze sprecyzowaniem swoich oczekiwań, lekarz może mieć problem z wytłumaczeniem, co można poprzez zabieg osiągnąć. Dlatego tak istotne jest znalezienie lekarza, który nas zrozumie. Kiedyś jedna z pacjentek porównała to do poszukiwań fryzjera. Zanim trafiła na tego swojego, wypróbowała pięciu. A tu chodzi przecież o wygląd, który zmieni się raz na zawsze i tych pięciu podejść nie będzie! Dlatego trzeba bardzo skrupulatnie wybierać, gromadzić informacje typu, jak lekarz zareagował na reklamację ze strony pacjenta. Bo powikłania mogą się zdarzyć każdemu, nawet mistrzowi. Tylko ważne jest, aby zaufać i mieć pewność, że "Mój" lekarz mi pomoże. Z Twoich poprzednich wpisów wynika, że miałaś robioną abdominoplastykę i facelifting. Czy obydwa zabiegi się nie powiodły? W jakim odstępie czasu były robione? Kiedy definitywnie straciłaś zaufanie do lekarza, bo mimo wszystko miałaś dwa podejścia. Jak zareagował, kiedy okazało się, że w Twoim odczuciu zabieg jest nieudany? Czy byłaś na reoperacji?
    Twoje informacje będę bardzo cenne nie tylko dla 82Salamanki, która już swojego lekarza wybrała - doktora Piserę, ale dla wielu innych, którzy są w fazie podzukiwań. I nawet bez nazwiska będę wskazówką, na co pacjent powinien zwracać uwagę w trakcie konsultacji.
    Pozdrawiam
    Zuza

21 paź 2016

Dr.Pisery nie znam ale na wszelki wypadek ostrzegam przed dr.L. rowniez z Lodzi.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama