Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

JUvederm Volite na pory i oznaki starzenia

mbiala84
mbiala84
10 mar 2021 · Ostatnia odpowiedź: 13 mar 2021

Czy zabieg Juvederm Volite pomoże na rozszerzone pory i pierwsze oznaki utraty jędrności skóry, zwłaszcza na policzkach? Bede wdzięczna za opinię. Wybieram sie na zabieg juz w piatek, ale nie chciałabym, żeby moja twarz zyskała na objętości, tylko ujędrniła, ciut podniosła w okolicy policzków i generalnie chce poprawić jakość skóry.

Reklama

odpowiedź (1)

Odpowiedzi na wszystkie pytania udzielili prawdziwi lekarze
Premium
lek. med. Jacek Ściborowicz
Tarnów . 13 mar 2021
Najlepsza odpowiedź
Witam
jest jednym z najlepszych wypełniaczy - filerów na świecie Ale jak sama nazwa wskazuje wypełniacz - kwas hialurońowy jest rozwiązaniem w przypadku wypełniania bruzd policzkowonosowych poprawy volumetrii ,powiększania ust.Aby uzyskać poprawę jakości skory,redukcji porów należy pomyśleć o zabiegach remodelingujacych skore - Laser frakcyjny CO2;termolifting RF igłowy, laser picosekundowy

Powiązane pytania

Zabiegi odmładzające 35+

Agata207839
26 kwi 2020 · Ostatnia odpowiedź: 9 lip 2020

Witam, Państwa zdaniem, jaki zabieg jest doskonały dla 35 latki, aby spłycić bruzdy nosowo-wargowe i zliftingować trochę twarz? Chodzi mi o nieinwazyjne metody (oprócz hifu). Kolejne pytanie to jaki zabieg kosmetyczny pozwala na wchłanianie ampułki w głąb skóry? Mi poleciła kosmetyczna mezoterapię bezigłowa, czytałam, że ma średnie opinie. Chce wykonać serie zabiegów, a nie chce wyrzucić pieniędzy na marne. Czytałam również o jonizacji? Czy też o światłach czerwonych, niebieskich? Co z tych rzeczy spowoduje, że ampułka najbardziej się wchłonie?

Pozdrawiam serdecznie, Agnieszka

odpowiedzi (2)

Odpowiedzi na wszystkie pytania udzielili prawdziwi lekarze
Premium
lek. med. Jacek Ściborowicz
Tarnów . 28 kwi 2020
Najlepsza odpowiedź
Szanowna Pani
w sprawie zliftingwania bezinwazyjnego twarzy w Pani wypadku proponuje jedno z dwu rozwiązań.
serie zabiegów- fala radiowa i ultradźwięki , lub niezwykle skuteczny zabieg tzw zimnego odmładzania skóry laserem picosekundowym - to urządzenie pozwala na poprawę struktury skóry ,stosuje się go właśnie w pierwszej kolejności do resurfacingu skóry róznych obszarów i mimo iż transportuje z ogromną prędkością (1 milionowa część sekundy) potężną energie sam zabieg jest niebolesny i pozwala na prawie natychmiastowy powrót do aktywności
stosuje sie go w zabiegach redukcji zmarszczek,blizn,rozstępów poprawy volumetrii twarzy

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Udziel porady