Merz Pharma

Oferuje szeroką gamę produktów w dziedzinie medycyny estetycznej i neurotoksyn
cellulit, usuwanie cellulitu, skórka pomarańczowa, redukcja cellulitu, cellulitis, odmładzanie, zmarszczki, odmładzanie dekoltu, odmładzanie szyi, anti-aging, zmarszczki mimiczne, zabiegi odmładzające, kurze łapki, starzenie się skóry, blizny, usuwanie blizn, maści na blizny, żele na blizny
Friedrich Merz, założyciel Merz

Friedrich Merz, założyciel Merz

Merz Pharma to międzynarodowe przedsiębiorstwo obecne w 36 krajach, wyspecjalizowane w produkcji neurotoksyn i produktów wykorzystywanych w medycynie estetycznej. Firma powstała ponad 100 lat temu we Frankfurcie z inicjatywy farmaceuty i chemika Friredricha Merza. 

Celem firmy jest dostarczanie coraz nowszych i bezpieczniejszych rozwiązań, dlatego też od jej początków inwestuje w rozwój i badania kliniczne.

Firma ma siedzibę główną w Niemczech i kilkanaście siedzib w Europie oraz poza nią: w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Meksyku, Brazylii i krajach regionu Pacyfiku. Aktualnie zespół Merz tworzy ponad 3000 pracowników na całym świecie.

Merz Aesthetics

W 1953 roku wewnątrz grupy Merz założona została sekcja Merz Aesthetics, zajmująca się rozwijaniem i produkcją preparatów wykorzystywanych w medycynie estetycznej i terapiach pielęgnacyjno-odmładzających. Podstawowym zadaniem tych produktów jest pomoc tysiącom osób wyglądać i czuć się lepiej.

Pierwszym produktem firmy Merz Aesthetics był krem przeciwzmarszczkowy. Aktualnie ich produkty są eksportowane do 90 krajów i są synonimem jakości i skuteczności.

Wśród produktów Merz znajdują się produkty do wstrzykiwania i do użytku powierzchniowego

Wśród produktów Merz znajdują się produkty do wstrzykiwania i do użytku powierzchniowego

Produkty Merz Aesthetics

Firma oferuje szeroką gamę produktów do wstrzykiwania i do użytku powierzchniowego, dzięki którym specjaliści mogą zaoferować swoim pacjentom nowoczesne, bezpieczne i skuteczne produkty, dopasowując je do ich potrzeb.

Na szczególną uwagę zasługują cieszące się dużą popularnością produkty, takie jak neurotoksyna botulinowa, wypełniacze do wstrzykiwania i Ultherapy, czyli produkt, zapewniający efekt liftingu.

Szkolenia

Merz oferuje wiele możliwości poszerzania wiedzy dla specjalistów i lekarzy. Dla nich został stworzony program szkoleniowy MIAA (Merz Institute of Advance Aesthetics), który zapewnia specjalistom zarówno teoretyczne materiały jak i praktyczne sesjie, dzięki którym mogą się oni stale rozwijać.

Ponadto firma organizuje wydarzenie MAEX (Merz Aesthetics Expert Summit), unikatowe wydarzenie, skupiające setki wybitnych specjalistów medycyny estetycznej, na którym mogą się oni dzielić doświadczeniem i wizjami, poszerzyć swoją wiedzę i być na bieżąco z nowymi technologiami i produktami.