Zaffiro

Urządzenie firmy Neauvia przeznaczone do nieinwazyjnego liftingu skóry i ciała
odmładzanie skóry, anti-aging, nieinwazyjny lifting, zmarszczki, termolifting
Urządzenie Zaffiro

Urządzenie Zaffiro

Zaffiro to urządzenie wprowadzone na rynek przez włoską firmę Neauvia w ramach linii Neauvia ITS, które jest zaawansowane technologicznie i charakteryzuje się wysoką jakością, skutecznością i bezpieczeństwem. Zostało przetestowane klinicznie i jest w pełni bezpiecznie.

Zaffiro to jedyne urządzenie na świecie łączące technologię promieniowania podczerwonego z peelingiem wodnym. Przeznaczone jest do wykonywania zabiegów termoliftingu, pozwalającego odmłodzić skórę twarzy, dekoltu i szyi, a także innych partii ciała. Zabieg zapewnia efekt liftingu bez skalpela.

Termolifting urządzeniem Zaffiro pobudza fibroblasty, czyli komórki odpowiedzialne za produkcję włókien kolagenu i elastyny. Dzięki niemu zawartość kolagenu w skórze zwiększa się o 30%, co przywraca skórze sprężystość i jędrność. Zaffiro pomoże wygładzić zmarszczki, zniwelować bruzdy, podnieść opadające policzki, ale nie tylko: pozwoli podnieść opadające piersi czy skórę brzucha po ciąży. Dużą zaletą zabiegu jest jego nieinwazyjność, bezbolesność i wysokie bezpieczeństwo.