Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Labioplastyka - polecam ''Serafin Clinic''

Po zabiegu Warto
KamilaA
Utworzono: 23 cze 2017

O lekarzu

dr Dawid Serafin Serafin Clinic 3 ośrodki w Śląskie, Mazowieckie...
Skontaktuj się ze specjalistą
Ocena:

Labioplastyka - polecam ''Serafin Clinic''

Historia

Witam wszystkich, Jestem już po zabiegu labioplastyki, któremu poddałam się 25.05.2017r., czuje się fantastycznie i wróciłam już do pełnej sprawności. Jeśli macie możliwość i pieniądze to nie zastanawiajcie się bo szkoda czasu. Przed wyborem kliniki czytałam różne wątki związane z labioplastyką. Dzisiaj myślę ze to była strata czasu i niepotrzebne nakręcanie własnych myśli. Ostatecznie zabieg wykonałam w Serafin Clinic w Gliwicach u Pana dr Dawida Serfina. Największy wpływ na mój wybór miał opis zespołu kliniki i informacje o przebiegu kariery pracujących tam lekarzy, który jest na stronie internetowej kliniki. Zabieg kosztował 4500 zł, trwał około 2h i dodatkowo 2h leżenia na obserwacji . Podczas zabiegu lekarzowi towarzyszyły dwie asystentki. Wszystko było bardzo dopracowane. Efekt finalny jest perfekcyjny, wszystko wygląda idealnie. Dr Dawid Serafin jest świetny w swoim zawodzie. Podczas zabiegu i wizyt można było zobaczyć, że praca którą wykonuje jest jego pasją. Szczerze polecam wykonanie zabiegu labioplastyki w klinice Serafin , ponieważ jestem zadowolona z efektów i niczego nie żałuję , a jestem dość wybredna :). Serdecznie dziękuję Panu dr Dawidowi Serafinowi za spełnienie moich oczekiwań i dziękuję także asystentkom, które dbały o mój komfort podczas zabiegu. Mam nadzieję, że pomogę komuś w wyborze. Kamila

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Opowiedz nam o Twoich doświadczeniach z chirurgią plastyczną
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej opinii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.