Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

23 cze 2017

Labioplastyka - polecam ''Serafin Clinic''

Warto
Średnia cena: 4.500 zł

O lekarzu

dr Dawid Serafin Serafin Clinic
3 ośrodki w Mazowieckie, Śląskie...
Ocena:
Labioplastyka - polecam ''Serafin Clinic''
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Witam wszystkich, Jestem już po zabiegu labioplastyki, któremu poddałam się 25.05.2017r., czuje się fantastycznie i wróciłam już do pełnej sprawności. Jeśli macie możliwość i pieniądze to nie zastanawiajcie się bo szkoda czasu. Przed wyborem kliniki czytałam różne wątki związane z labioplastyką. Dzisiaj myślę ze to była strata czasu i niepotrzebne nakręcanie własnych myśli. Ostatecznie zabieg wykonałam w Serafin Clinic w Gliwicach u Pana dr Dawida Serfina. Największy wpływ na mój wybór miał opis zespołu kliniki i informacje o przebiegu kariery pracujących tam lekarzy, który jest na stronie internetowej kliniki. Zabieg kosztował 4500 zł, trwał około 2h i dodatkowo 2h leżenia na obserwacji . Podczas zabiegu lekarzowi towarzyszyły dwie asystentki. Wszystko było bardzo dopracowane. Efekt finalny jest perfekcyjny, wszystko wygląda idealnie. Dr Dawid Serafin jest świetny w swoim zawodzie. Podczas zabiegu i wizyt można było zobaczyć, że praca którą wykonuje jest jego pasją. Szczerze polecam wykonanie zabiegu labioplastyki w klinice Serafin , ponieważ jestem zadowolona z efektów i niczego nie żałuję , a jestem dość wybredna :). Serdecznie dziękuję Panu dr Dawidowi Serafinowi za spełnienie moich oczekiwań i dziękuję także asystentkom, które dbały o mój komfort podczas zabiegu. Mam nadzieję, że pomogę komuś w wyborze. Kamila

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
zmiejszenie warg sromowych

Dobrywieczor.

jestem zainseresowana zrobiniem zabiegu labioplastyki, z tym ze mieszkam w Wielkiej Brytani a w Polsce bede od 4 serpnia przez 3 tyg, jaka jest szansa na zrobienie zabiegu ile trwa konsultacja i przygotowanie do zabiegu?

czekam...

Czytaj więcej
Mam nietypową budową miejsc intymnych

Od dzieciństwa borykam się z tym, że mam nietypową budową miejsc intymnych. Z tego też powodu odczuwam dyskomfort w życiu intymnym i zwyczajnie wstydzę się tego jak wyglądam. Wada ta utrudnia mi nawet jazdę na rowerze, a na plaży uważam w jakiej...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.