Mandala beauty clinic Samir Ibrahim - opinie

Annc Gość

Mandala beauty clinic Samir Ibrahim - opinie

Annc  |  kujawsko-pomorskie
 |  kujawsko-pomorskie
Witajcie - czy miałyście styczność z Mandala beauty clinic w Poznaniu ? Samira Ibrahima ? Mam termin u niego na powiększenie piersi - ale podczas konsultacji nie udzielał zbyt wielu informacji ... proszę o radę :)
asylwetka  |  pomorskie
 |  pomorskie
Skoro masz wątpliwości odnośnie lekarza, to może warto byłoby skonsultować kwestię zabiegu jeszcze z innym specjalistą? Poznań to duże miasto, na pewno znajdzie się w nim ktoś, kto wzbudzi Twoje zaufanie :)
  • 988 odpowiedzi
  • 125 Lubię to
dr n. med. Marcin Sierociński  |  Chirurgia Plastyczna, Katowice
  • 988 odpowiedzi
  • 125 Lubię to
 |  Chirurgia Plastyczna, Katowice
Szanowna Pani.To chirurg plastyk z dużym doświadczeniem. Nie każdy kto ładnie mówi jest dobrym specjalistą .
Czasem nasze wyobrażenia są lekko wypaczone prze infantylne programy których teraz nie brakuje.
  • 3 odpowiedzi
Dr Piotr Turkowski  |  Chirurgia Plastyczna, Warszawa
  • 3 odpowiedzi
 |  Chirurgia Plastyczna, Warszawa
Dzień dobry,

Mam przyjemność pracować z Dr Samirem, jest to lekarz o bardzo dużym doświadczeniu, na powiększaniu piersi zna się jak mało kto. Jeżeli miała Pani jakiekolwiek wątpliwości mogła Pani poprosić o powtórne wyjaśnienie. Proszę się z nim skontaktować ewentualnie Panią Natalia z recepcji lub ze mną. Na pewno jakiekolwiek Pani obawy zostaną rozwiane i uzyska pytania na wszystkie odpowiedz.

Pozdrawiam,

Piotr Turkowski
Annc Gość

Odpowiedź na: Dr Piotr Turkowski

Annc  |  kujawsko-pomorskie
 |  kujawsko-pomorskie
Dziękuję serdecznie za odpowiedzi, jestem świadoma tego, że jest to bardzo dobry chirurg plastyk - byłam po prostu ciekawa opinii tutaj na temat :) Pozdrawiam

Transparentny Lekarz

Specjaliści w Twojej okolicy