Mandala beauty clinic Samir Ibrahim - opinie

Mandala beauty clinic Samir Ibrahim - opinie

Annc  |  Gość  |  kujawsko-pomorskie
  • 1 odpowiedzi
Witajcie - czy miałyście styczność z Mandala beauty clinic w Poznaniu ? Samira Ibrahima ? Mam termin u niego na powiększenie piersi - ale podczas konsultacji nie udzielał zbyt wielu informacji ... proszę o radę :)
asylwetka  |  Gość  |  pomorskie
Skoro masz wątpliwości odnośnie lekarza, to może warto byłoby skonsultować kwestię zabiegu jeszcze z innym specjalistą? Poznań to duże miasto, na pewno znajdzie się w nim ktoś, kto wzbudzi Twoje zaufanie :)
dr n. med. Marcin Sierociński  |  Basic member  |  Chirurgia Plastyczna  |  Katowice
  • 1119 odpowiedzi
  • 163 Lubię to
Szanowna Pani.To chirurg plastyk z dużym doświadczeniem. Nie każdy kto ładnie mówi jest dobrym specjalistą .
Czasem nasze wyobrażenia są lekko wypaczone prze infantylne programy których teraz nie brakuje.
Dr Piotr Turkowski  |  Basic member  |  Chirurgia Plastyczna  |  Warszawa
  • 3 odpowiedzi
Dzień dobry,

Mam przyjemność pracować z Dr Samirem, jest to lekarz o bardzo dużym doświadczeniu, na powiększaniu piersi zna się jak mało kto. Jeżeli miała Pani jakiekolwiek wątpliwości mogła Pani poprosić o powtórne wyjaśnienie. Proszę się z nim skontaktować ewentualnie Panią Natalia z recepcji lub ze mną. Na pewno jakiekolwiek Pani obawy zostaną rozwiane i uzyska pytania na wszystkie odpowiedz.

Pozdrawiam,

Piotr Turkowski
Annc  |  Gość  |  kujawsko-pomorskie
  • 1 odpowiedzi
Dziękuję serdecznie za odpowiedzi, jestem świadoma tego, że jest to bardzo dobry chirurg plastyk - byłam po prostu ciekawa opinii tutaj na temat :) Pozdrawiam
Więcej opinii na ten temat

Powiązane videa

Opadające piersi

18.04.2018

Po ciąży i karmieniu opadające piersi często wymagają wsparcia lekarskiego. Można wypełnić piersi implantami czy dokonać chirurgicznego... Więcej

Transparentny Lekarz
Specjaliści w Twojej okolicy