Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Mandala beauty clinic Samir Ibrahim - opinie

Annc
Annc
10 sie 2017 · Ostatnia odpowiedź: 21 sie 2017

Witajcie - czy miałyście styczność z Mandala beauty clinic w Poznaniu ? Samira Ibrahima ? Mam termin u niego na powiększenie piersi - ale podczas konsultacji nie udzielał zbyt wielu informacji ... proszę o radę :)

Reklama

odpowiedzi (2)

Dr n. med. Marcin Sierociński
Katowice . 11 sie 2017
Najlepsza odpowiedź
Szanowna Pani.To chirurg plastyk z dużym doświadczeniem. Nie każdy kto ładnie mówi jest dobrym specjalistą .
Czasem nasze wyobrażenia są lekko wypaczone prze infantylne programy których teraz nie brakuje.
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.
Lek. Piotr Turkowski
Warszawa . 13 sie 2017
Dzień dobry,

Mam przyjemność pracować z Dr Samirem, jest to lekarz o bardzo dużym doświadczeniu, na powiększaniu piersi zna się jak mało kto. Jeżeli miała Pani jakiekolwiek wątpliwości mogła Pani poprosić o powtórne wyjaśnienie. Proszę się z nim skontaktować ewentualnie Panią Natalia z recepcji lub ze mną. Na pewno jakiekolwiek Pani obawy zostaną rozwiane i uzyska pytania na wszystkie odpowiedz.

Pozdrawiam,

Piotr Turkowski

Powiązane pytania

Powiększenie piersi konsultacja i zabieg jednoczasowo

Dagkor
Dagkor
12 paź 2015 · Ostatnia odpowiedź: 14 paź 2015

Chce powiekszyć biust. Na stałe mieszkam w Niemczech, ale mam rodzine w okolicy Katowic. Chciałabym termin konsultacji zgrać czasowo z terminem operacji ze względu na urlop . Planowany czas po 20 stycznia 2016 rok. Mam 162 cm wzrostu, 57 kg przy bardzo muskularnej sylwetce.

odpowiedzi (7)

Dr n. med. Jakub Kratochwil
2 ośrodki w Dolnośląskie . 14 paź 2015
witam
Jeżeli chciałaby Pani skorzystać z usług mojego gabinetu to prosze o kontakt mailowy w celu ustalenia szczegółów konsultacji i zabiegu .
pozdrawiam
J.Kratochwil

Powiększanie piersi u dr Aldony Stachury - opinie

paula830143
paula830143
25 wrz 2019 · Ostatnia odpowiedź: 26 wrz 2019

Dziewczyny, przymierzam się do powiększenia biustu w klinice La Perla u dr. A.Stachury. Nie boję się samego zabiegu, ale mam wątpliwość czy dobrze wybrałam miejsce/operatora. Po konsultacji nie pojawiły się wątpliwości, nic mnie nie zaniepokoiło ale obawiam się czy to dobry wybór. Nie byłam na konsultacji w innych miejscach a o powyższym miejscu jest trochę opinii w internecie, ale pewnie byłabym spokojniejsza gdyby było ich więcej. Czy któraś z Was przeszła taki zabieg w tej klinice? Jak efekty? Jesteście zadowolone?

odpowiedź (1)

Premium
Warszawa . 26 wrz 2019
Najlepsza odpowiedź
Dzień dobry.
Pani Dr Aldona Stachura jest doświadczonym, certyfikowanym Specjalistą Chirurgiem Plastykiem.
Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki.
Dr Bartłomiej Zoń, Specjalista Chirurgii Plastycznej, Specjalista Chirurgii Ogólnej
WhatsApp
Reklama

Znajdź więcej pytań

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Udziel porady