dr n. med. Tomasz Basta

dr n. med. Tomasz Basta Premium

(116 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
ul. Grzegórzecka 67c / U11, Kraków, Małopolskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 2 godzin
Godziny pracy: Www.intimaclinic.pl
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 1867847
dr n. med. Tomasz Basta Premium
(116 Opinii)·100% poleca
Play

dr n. med. Tomasz Basta

15 cze 2023

Jak poprawić satysfakcję seksualną po porodzie? Wiele kobiet po porodzie skarży się na mało satysfakcjonujące życie seksualne. Powodem może być mniejsze libido, co jest naturalne w tym czasie, ale również spadek napięcia i rozluźnienie ścianek pochwy, a także urazy doznane w trakcie porodu siłami natury. Miejsca intymne kobiety zazwyczaj nie są już tak jędrne jak wcześniej. Dr n. med. Tomasz Basta zapewnia, że większość negatywnych zmian zachodzących w trakcie ciąży i samego porodu, jesteśmy w stanie zregenerować i naprawić.

Informacje

Dr n. med. Tomasz Basta jest specjalistą z zakresu ginekologii i położnictwa, a także ginekologii estetycznej. Prowadzi prywatny gabinet ginekologiczny Intima Clinic w Krakowie. Jest wiceprezesem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej (Polish Society of Plastic and Reconstructive Gynecology).

Dr n. med. Tomasz Basta w 2004 roku ukończył Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2012 roku uzyskał tytuł specjalisty z zakresu ginekologii i położnictwa. W tym samym czasie zainteresował się także drugą dziedziną, która stała się jego zamiłowaniem: ginekologią plastyczną i estetyczną oraz uroginekologią.

Zdobył doświadczenie pracując na Oddziale Ginekologii i Położnictwa w Specjalistycznym Szpitalu Miejskim im. Gabriela Narutowicza w Krakowie. Pracował również na Oddziale Klinicznym Ginekologii Onkologicznej w Centrum Onkologii profesora Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy oraz na Oddziale Klinicznym Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie.

W swojej działalności naukowej jest wykładowcą z dziedziny Ginekologi plastycznej i Estetycznej oraz Uroginekologii na licznych szkoleniach i zjazdach naukowych, odbywających się na terenie Polski, jak i za granicą. Jest autorem i współautorem wielu artykułów naukowych. W ramach działalności prowadzi kursy szkoleniowe dla lekarzy.

Specjalizacje

Dziedziną w której specjalizuje się dr n. med. Tomasz Basta jest ginekologia plastyczna i estetyczna. Zapewnia on swoim pacjentkom możliwość przeprowadzenia zabiegów poprawiających estetykę okolic intymnych, w tym ich odmładzanie. Mogą poddać się u niego również odmładzaniu i obkurczania pochwy.

Specjalista zaprasza swoje pacjentki na konsultacje w zakresie uroginekologii, w ramach której zajmuje się leczeniem nietrzymania moczu z zastosowaniem najnowocześniejszej aparatury małoinwazyjnej takiej jak HIFU, laser CO2 czy radiofrekwencja. W przypadkach bardziej zaawansowanych dolegliwości przeprowadza zabiegi operacyjne z zastosowaniem taśm TOT i TVT.

W ramach ginekologii plastycznej prowadzone są również zabiegi chirurgiczne, pozwalające na poprawę komfortu życia i satysfakcji seksualnej pacjentek. Należy do nich między innymi plastyka warg sromowych, waginoplastyka i plastyka krocza. Możliwe jest również skorzystanie z zabiegów usuwających blizny powstałe na przykład w trakcie porodu.

Ekspert zajmuje się również leczeniem chorób kobiecego układu rodnego, takich jak endometrioza, mięśniaki macicy, torbiele jajników i polipy jamy macicy. Zabiegi w tym zakresie wykonuje w sposób małoinwazyjny i oszczędzający drogą laparoskopową.

Specjalista ma holistyczne i indywidualne podejście do każdej pacjentki, która odwiedza jego gabinet. W trosce o najwyższą jakość swoich usług dr n. med. Tomasz Basta zapewnia kobietom całkowitą dyskrecję. Najważniejsze dla niego jest zadowolenie osób przychodzących po pomoc, co może im zagwarantować dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu.

Lokalizacja

Dr n. med. Tomasz Basta przyjmuje w swojej prywatnej placówce Intima Clinic w Krakowie. Jest to nowoczesne miejsce, dostosowane do potrzeb pacjentek. Wyposażone jest w innowacyjny, najwyższej jakości sprzęt służący do diagnostyki i zabiegów. Klinika może pochlubić się również najnowocześniejszą salę operacyjną w południowej Polsce.

Zatrudniony personel to profesjonaliści, którzy dbają nie tylko o zdrowie i prawidłowy przebieg operacji, ale również o przyjazną atmosferę.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Stowarzyszenia i nagrody:

  • Polskie Towarzystwo Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej (PTGPiR)
  • Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP)

Doświadczenie:

  • 7 lata

Konsultacje w języku:

  • Polski

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Akeceptowane metody płatności:

  • Gotówka

Główne zabiegi

Zabiegi okolic intymnych

Dermatologia

Zabiegi kosmetologiczne

  • HIFU
    Od 1.700 zł do 2.800 zł

Labioplastyka

Labioplastyka pozwala usunąć nadmiar tkanek w przypadku przerostu warg sromowych (labiomajoroplastyka lub labiominoroplastyka) lub odbudować je w przypadku ubytków. Zabieg trwa ok. 60-90 minut i jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym. Zazwyczaj nie jest konieczna hospitalizacja.
Od: 6.000 zł

Waginoplastyka

To zabieg operacyjny polegający na wycięciu nadmiaru tkanek w celu przywróceniu napięcia i poprawy funkcjonalności pochwy. Waginoplastykę wykonuje się w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym i trwa ona ok. 60-90 minut. Podczas zabiegu stosuje się szwy rozpuszczalne.
Od: 5.000 zł

Laserowe leczenie nietrzymania moczu

To zabieg pozwalający w małoinwazyjny i niemal bezbolesny sposób uporać się z problemem wysiłkowego nietrzymania moczu. Podczas interwencji specjalista wprowadza do pochwy specjalistyczne urządzenia, których zadaniem jest naświetlić struktury powięziowe. Zabieg trwa około 20-40 minut; bezpośrednio po interwencji pacjentka może wrócić do codziennych zajęć.
Od: 1.700 zł

Zabiegi okolic intymnych

Ginekologia estetyczna i plastyczna z elementami uroginekologii to nasza specjalność. To, co nasz wyróżnia, to autorskie metody zabiegowe i leczenia poparte badaniami klinicznymi przeprowadzonymi w naszym ośrodku. HIFU "moc doznań" - obkurczenie pochwy; HIFU "uroginekologiczne" - leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu; Labioplastyka - 17 metod plastyki z zastosowaniem fali tnącej RF - dające efekt gojenia bez blizn; Plastyka krocza i przedsionka pochwy.

Powiększenie punktu G

Zabieg O-shot trwa około 30 minut. Przeprowadza się go w znieczuleniu miejscowym i w trybie ambulatoryjnym. Podczas zabiegu specjalista przy pomocy strzykawki lub kaniuli wstrzykuje kwas hialuronowy lub inną substancję w okolice łechtaczki i punktu G, co ma na celu poprawienie doznań erotycznych kobiety. Rezultaty utrzymują się około 12 miesięcy.
Od: 800 zł do 1.600 zł

Hymenoplastyka

Hymenoplastyka to inaczej rekonstrukcja błony dziewiczej. Podczas tej krótkiej, 30-minutowej interwencji chirurg odtwarza błonę dziewiczą, rozciągając i zszywająć jej pozostałości. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym.

Opinie (116)

5.0
116 Opinii · 100% poleca
Waginoplastyka

Leczę się tutaj od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona. Klinika nowoczesna, bardzo komfortowa a personel zawsze miły i pomocny. Możliwość umawiania wizyt online to duże udogodnienie, cenię sobie również punktualność przyjęcia na wizyty. Ogólni...Czytaj więcej

Laserowe leczenie nietrzymania moczu

Miałam zabieg laserowego leczenia nietrzymania moczu u dr. Basty i jestem mega zadowolona! Lekarz profesjonalny,wykazuje się dużym zrozumieniem dla problemu pacjenta . Zabieg był praktycznie bezbolesny, po wszystkim widzę ogromną poprawę. Szczerze p...Czytaj więcej

dr n. med. Tomasz Basta · 22 maj 2024

Dziekuję za miłe słowa. Pozdrawiam serdecznie.

Labioplastyka

Do Intima Clinic chodzę od lat i jestem bardzo zadowolona. Lekarze bardzo konkretni, starają się szukać najlepszych rozwiązań dla pacjenta. Ostatnio przeszłam udany zabieg obkurczania i ujędrniania pochwy. Na zabieg namówił mnie dr Tomasz Basta i nie...Czytaj więcej

dr n. med. Tomasz Basta · 11 kwi 2024

Szanowna Pani,
Dziękujemy za miłe słowa. Pozdrawiamy Panią serdecznie.

Labioplastyka

Doktor Tomasz Basta to fantastyczny lekarz, jak również niesamowicie troskliwy człowiek, który naprawdę dba o dobro pacjenta, potrafi rozmawiać i odpowiednio doradzić. Jestem szczęśliwa, bo zabieg przyniósł obiecywany efekt i wreszcie udało mi się up...Czytaj więcej

dr n. med. Tomasz Basta · 11 kwi 2024

Bardzo dziękuję i zapraszam. Do zobaczenia.

Zobacz więcej opinii
dr n. med. Tomasz Basta udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (50)

Zobacz więcej historii

Zdjęcia (45)

Filmy (12)

dr n. med. Tomasz Basta udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (59)

Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Artykułów (7)

Rozmowa o Ginekologii Plastycznej

Rozmowa o Ginekologii Plastycznej

W wywiadzie z prezesem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Eseycznej i Rekonstrukcyjnej porozmawiamy o zakresie zabiegów które oferuje ginekologia...
25 sty 2024
Lasery i fale radiowe w labioplastyce

Lasery i fale radiowe w labioplastyce

Nowoczesna ginekologia plastyczna obejmuje zabiegi labioplastyki z wykorzystaniem fal radiowych i urządzeń laserowych. Te technologie umożliwiają...
2 paź 2023
Więcej artykułów
dr n. med. Tomasz Basta udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!