dr med. Tomasz Basta - Ginekologia Plastyczna, Uroginekologia

dr med. Tomasz Basta - Ginekologia Plastyczna, Uroginekologia Premium

(80 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
ul. Grzegórzecka 67c / U11, Kraków, Małopolskie Zobacz mapę
Zarezerwuj wizytę Zobacz kalendarz
Zwykle odpowiada w ciągu 48 godzin
Godziny pracy: Www.intimaclinic.pl
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 1867847
dr med. Tomasz Basta - Ginekologia Plastyczna, Uroginekologia Premium
(80 Opinii) ·100% poleca

Informacje

Dr n. med. Tomasz Basta jest specjalistą z zakresu ginekologii i położnictwa, a także ginekologii estetycznej. Prowadzi prywatny gabinet ginekologiczny Intima Clinic w Krakowie. Jest wiceprezesem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej (Polish Society of Plastic and Reconstructive Gynecology).

Dziedziną w której specjalizuje się dr n. med. Tomasz Basta jest ginekologia plastyczna i estetyczna. Zapewnia on swoim pacjentkom możliwość przeprowadzenia zabiegów poprawiających estetykę okolic intymnych, w tym ich odmładzanie. Mogą poddać się u niego również odmładzaniu i obkurczania pochwy.

Specjalista zaprasza swoje Pacjentki na konsultacje w zakresie uroginekologii , w ramach której zajmuje się leczeniem nietrzymania moczu z zastosowaniem najnowocześniejszej aparatury małoinwazyjnej takiej jak : HIFU , laser CO2 oraz radiofrekwencji . W przypadkach bardziej zaawansowanych dolegliwości przeprowadza zabiegi operacyjne z zastosowaniem taś TOT i TVT.

W ramach ginekologii plastycznej prowadzone są również zabiegi chirurgiczne, pozwalające na poprawę komfortu życia i satysfakcji seksualnej pacjentek. Należy do nich między innymi plastyka warg sromowych, waginoplastyka i plastyka krocza . Możliwe jest również skorzystanie z zabiegów usuwających blizny powstałe na przykład w trakcie porodu.

Ekspert zajmuje się również leczeniem chorób kobiecego układu rodnego, takich jak endometrioza, mięśniki macicy , torbiele jajników , polipy jamy macicy. Zabiegi w tym zakresie wykonuje w sposób małoinwazyjny i oszczędzający drogą laparoskopową.

Specjalista ma holistyczne i indywidualne podejście do każdej pacjentki, która odwiedza jego gabinet. W trosce o najwyższą jakość swoich usług dr n. med. Tomasz Basta zapewnia kobietom całkowitą dyskrecję. Najważniejsze dla niego jest zadowolenie osób przychodzących po pomoc, co może im zagwarantować dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu.

Dr n. med. Tomasz Basta przyjmuje w swojej prywatnej placówce Intima Clinic w Krakowie. Jest to nowoczesne miejsce, dostosowane do potrzeb pacjentek. Wyposażone jest w innowacyjny, najwyższej jakości sprzęt służący do diagnostyki i zabiegów. Klinika może pochlubić się również najnowocześniejszą salę operacyjną w południowej Polsce.

Zatrudniony personel to profesjonaliści, którzy dbają nie tylko o zdrowie i prawidłowy przebieg operacji, ale również o przyjazną atmosferę.

Dr n. med. Tomasz Basta w 2004 roku ukończył Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2012 roku uzyskał tytuł specjalisty z zakresu ginekologii i położnictwa. W tym samym czasie zainteresował się także drugą dziedziną, która stała się jego zamiłowaniem: ginekologią plastyczną i estetyczną oraz uroginekologią.

Zdobył doświadczenie pracując na Oddziale Ginekologii i Położnictwa w Specjalistycznym Szpitalu Miejskim im. Gabriela Narutowicza w Krakowie. Pracował również na Oddziale Klinicznym Ginekologii Onkologicznej w Centrum Onkologii profesora Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy oraz na Oddziale Klinicznym Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie.

W swojej działalności naukowej jest wykładowcą z dziedziny Ginekologi plastycznej i Estetycznej oraz Uroginekologii na licznych szkoleniach i zjazdach naukowych, odbywających się na terenie Polski, jak i za granicą. Jest autorem i współautorem wielu artykułów naukowych. W ramach działalności prowadzi kursy szkoleniowe dla lekarzy.

Swoich Pacjentów zaprasza na konsultacje do własnego ośrodka Intima Clinic w Krakowie.

NIP:

 • 6751527863

Ukończone specjalizacje:

 • Ginekologia Plastyczna , Seksuologia
 • Uroginekologia
 • Ginekologia plastyczna
 • Ginekologia i położnictwo

Zaświadczenia i certyfikaty:

 • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
 • Certyfikat jakości ISO 9001

Członkostwo:

 • Polskie Twarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
 • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
 • Inne:
 • Polskie Towarzystwo Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej
 • Polskie Towarzystwo Ginekologii Estetycznej i Plastycznej

Rodzaj działalności

 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Rok założenia:

 • 2017

Filozofia zawodowa:

 • Zawsze dobro Pacjenta jest moim nadrzędnym celem , a każdy zabieg świadectwem mojej staranności, precyzji i wiedzy. Moim spełnieniem jest radość Pacjentki z nowego życia . W tro­sce o naj­wyż­szą jakość usług, zapew­niam pełną dyskrecję , komfort i profesionalną obsługę . W razie koniecz­no­ści, zapew­niam stały kontakt telefoniczny z moja osobą oraz ciągłość lecze­nia w warun­kach szpi­tal­nych i opiekę okołoporodową.

Personel:

 • 21-50 pracowników
 • Doktorzy - specjaliści z zakresu ginekologii , uroginekologii , ginekologi plastycznej i estetycznej.

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika
 • ul Grzegórzecka 67c/u11 Kraków

Doświadczenie:

 • >10 lat

Możliwość konsultacji w języku:

 • polski

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

 • Tak

Zabiegi:

 • Labioplastyka – plastyka warg sromowych większych i mniejszych. Waginoplastyka - plastyka ścian pochwy i krocza, Zwężenie pochwy - Laser i HIFU. Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu (laser , HIFU) Obkurczenie i ujędrnienie pochwy, G-shot lub O-shot. Augmencja - powiekszenie punktu G.

Najbardziej innowacyjne zabiegi:

 • HIFU - leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu HIFU - obkurczenie pochwy Labioplastyka - 17 metod z zastosowaniem lasera RF Laserowa plastyka krocza

Centrum/Lekarz specjalizuje się w:

 • Ginekologia Estetyczna i Plastyczna Uroginekologia

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Godziny pracy:

 • www.intimaclinic.pl

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • od 150 do 350

Sposoby płatności:

 • Gotówka

Ułatwienia płatnicze:

 • Zaliczka

Usługi

Zabiegi okolic intymnych

Dermatologia

Zabiegi kosmetologiczne

 • HIFU
  Od 1.700 zł do 2.800 zł

Labioplastyka

Labioplastyka pozwala usunąć nadmiar tkanek w przypadku przerostu warg sromowych (labiomajoroplastyka lub labiominoroplastyka) lub odbudować je w przypadku ubytków. Zabieg trwa ok. 60-90 minut i jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym. Zazwyczaj nie jest konieczna hospitalizacja.
Od: 6.000 zł

Laserowe leczenie nietrzymania moczu

To zabieg pozwalający w małoinwazyjny i niemal bezbolesny sposób uporać się z problemem wysiłkowego nietrzymania moczu. Podczas interwencji specjalista wprowadza do pochwy specjalistyczne urządzenia, których zadaniem jest naświetlić struktury powięziowe. Zabieg trwa około 20-40 minut; bezpośrednio po interwencji pacjentka może wrócić do codziennych zajęć.
Od: 1.700 zł

Waginoplastyka

To zabieg operacyjny polegający na wycięciu nadmiaru tkanek w celu przywróceniu napięcia i poprawy funkcjonalności pochwy. Waginoplastykę wykonuje się w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym i trwa ona ok. 60-90 minut. Podczas zabiegu stosuje się szwy rozpuszczalne.
Od: 5.000 zł

Powiększenie punktu G

Zabieg O-shot trwa około 30 minut. Przeprowadza się go w znieczuleniu miejscowym i w trybie ambulatoryjnym. Podczas zabiegu specjalista przy pomocy strzykawki lub kaniuli wstrzykuje kwas hialuronowy lub inną substancję w okolice łechtaczki i punktu G, co ma na celu poprawienie doznań erotycznych kobiety. Rezultaty utrzymują się około 12 miesięcy.
Od: 800 zł do 1.600 zł

Hymenoplastyka

Hymenoplastyka to inaczej rekonstrukcja błony dziewiczej. Podczas tej krótkiej, 30-minutowej interwencji chirurg odtwarza błonę dziewiczą, rozciągając i zszywająć jej pozostałości. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym.

Zabiegi okolic intymnych

Ginekologia estetyczna i plastyczna z elementami uroginekologii to nasza specjalność. To, co nasz wyróżnia, to autorskie metody zabiegowe i leczenia poparte badaniami klinicznymi przeprowadzonymi w naszym ośrodku. HIFU "moc doznań" - obkurczenie pochwy; HIFU "uroginekologiczne" - leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu; Labioplastyka - 17 metod plastyki z zastosowaniem fali tnącej RF - dające efekt gojenia bez blizn; Plastyka krocza i przedsionka pochwy.

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Umów wizytę
Poniedziałek 06/02 Wtorek 07/02 Środa 08/02 Czwartek 09/02 Piątek 10/02

Opinie (80)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Labiplastyka plus waginoplastyka zabiegi wykonane razem po "nieudanym poradzie i nacięciu krocza" rana zagoiła się bardzo szynko. zabieg wykonany profesjonalnie, bez pośpiechu, kontakt z dr Basta bezproblemowy, naprawdę polecam!

Polecam bardzo zabieg labioplastyki u Dr Basty, super podejście, duże poczucie humoru i efekt jest naprawdę powalający:) jeszcze raz bardzo dziękuję! :)

dr med. Tomasz Basta - Ginekologia Plastyczna, Uroginekologia · 2 cze 2022

:) cieszę się niezmiernie że efekt spełnia Pani oczekiwania . Pozdrawiam i wszystkiego dobrego z nową Ja :) .

Do zabiegu labioplastyki przygotowywałam się od kilku lat. Gdybym wiedziała że tak szybko oraz komfortowo zostanie przeprowadzony zrobiłabym to dużo wcześniej. Na temat zabiegu otrzymałam pełną informację. Wszystkie niezbędne badania przeprowadziła...Czytaj więcej

dr med. Tomasz Basta - Ginekologia Plastyczna, Uroginekologia · 3 paź 2021

Serdecznie dziękuję Pani za opinię i komentarz dla przyszłych Pacjentek. Pozdrawiam i życzę nowego komfortowego życia w nowym wymiarze intymności. Tomasz Basta

Wyjątkowe miejsce, dawno nie czułam się tak zaopiekowana, Polecam każdej kobiecie. NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO.

Zobacz więcej opinii
dr med. Tomasz Basta - Ginekologia Plastyczna, Uroginekologia udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (50)

Efekt jest wspaniały!

Wykonywałam labioplastykę u Doktora. Efekt jest piękny. O takich wargach sromowych marzyłam! Tyle lat wstydziłam się zakładania dopasowanych ubrań i wychodzenia w bikini na plażę. Teraz w końcu czuję się komfortowo we własnym ciele. Czas najwyższy...

Czytaj więcej
Wybitny specjalista

To prawdziwy geniusz jeśli chodzi o pomaganie kobietom po ciężkich porodach. Nie znam problemu, na który doktor nie znałby rozwiązania. Począwszy od źle zrośniętego krocza, przez nietrzymanie moczu, na braku satysfakcji seksualnej kończąc. Wszystkie...

Czytaj więcej
HIFU na wysiłkowe nietrzymanie moczu

Na wysiłkowe nietrzymanie moczu u mnie sprawdził się świetnie zabieg z użyciem ultradźwięków HIFU. To jedna z najnowszych technologii, która jest bardzo skuteczna i nieinwazyjna! Bardzo mnie pozytywnie zaskoczył efekt końcowy. Poza samym ustaniem...

Czytaj więcej
Zobacz więcej historii

Zdjęcia (43)

Filmy (12)

dr med. Tomasz Basta - Ginekologia Plastyczna, Uroginekologia udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (59)

Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Artykułów (6)

Lasery i fale radiowe w labioplastyce

Lasery i fale radiowe w labioplastyce

Nowoczesna ginekologia plastyczna obejmuje zabiegi labioplastyki z wykorzystaniem fal radiowych i urządzeń laserowych. Te technologie umożliwiają...
21 lis 2022
Więcej artykułów
dr med. Tomasz Basta - Ginekologia Plastyczna, Uroginekologia udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!