dr n. med. Tomasz Basta

dr n. med. Tomasz Basta Premium

(101 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
ul. Grzegórzecka 67c / U11, Kraków, Małopolskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 9 godzin
Godziny pracy: Www.intimaclinic.pl
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 1867847
dr n. med. Tomasz Basta Premium
(101 Opinii)·100% poleca
Play

dr n. med. Tomasz Basta

15 cze 2023

Jak poprawić satysfakcję seksualną po porodzie? Wiele kobiet po porodzie skarży się na mało satysfakcjonujące życie seksualne. Powodem może być mniejsze libido, co jest naturalne w tym czasie, ale również spadek napięcia i rozluźnienie ścianek pochwy, a także urazy doznane w trakcie porodu siłami natury. Miejsca intymne kobiety zazwyczaj nie są już tak jędrne jak wcześniej. Dr n. med. Tomasz Basta zapewnia, że większość negatywnych zmian zachodzących w trakcie ciąży i samego porodu, jesteśmy w stanie zregenerować i naprawić.

Informacje

Dr n. med. Tomasz Basta jest specjalistą z zakresu ginekologii i położnictwa, a także ginekologii estetycznej. Prowadzi prywatny gabinet ginekologiczny Intima Clinic w Krakowie. Jest wiceprezesem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej (Polish Society of Plastic and Reconstructive Gynecology).

Dr n. med. Tomasz Basta w 2004 roku ukończył Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2012 roku uzyskał tytuł specjalisty z zakresu ginekologii i położnictwa. W tym samym czasie zainteresował się także drugą dziedziną, która stała się jego zamiłowaniem: ginekologią plastyczną i estetyczną oraz uroginekologią.

Zdobył doświadczenie pracując na Oddziale Ginekologii i Położnictwa w Specjalistycznym Szpitalu Miejskim im. Gabriela Narutowicza w Krakowie. Pracował również na Oddziale Klinicznym Ginekologii Onkologicznej w Centrum Onkologii profesora Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy oraz na Oddziale Klinicznym Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie.

W swojej działalności naukowej jest wykładowcą z dziedziny Ginekologi plastycznej i Estetycznej oraz Uroginekologii na licznych szkoleniach i zjazdach naukowych, odbywających się na terenie Polski, jak i za granicą. Jest autorem i współautorem wielu artykułów naukowych. W ramach działalności prowadzi kursy szkoleniowe dla lekarzy.

Specjalizacje

Dziedziną w której specjalizuje się dr n. med. Tomasz Basta jest ginekologia plastyczna i estetyczna. Zapewnia on swoim pacjentkom możliwość przeprowadzenia zabiegów poprawiających estetykę okolic intymnych, w tym ich odmładzanie. Mogą poddać się u niego również odmładzaniu i obkurczania pochwy.

Specjalista zaprasza swoje pacjentki na konsultacje w zakresie uroginekologii, w ramach której zajmuje się leczeniem nietrzymania moczu z zastosowaniem najnowocześniejszej aparatury małoinwazyjnej takiej jak HIFU, laser CO2 czy radiofrekwencja. W przypadkach bardziej zaawansowanych dolegliwości przeprowadza zabiegi operacyjne z zastosowaniem taśm TOT i TVT.

W ramach ginekologii plastycznej prowadzone są również zabiegi chirurgiczne, pozwalające na poprawę komfortu życia i satysfakcji seksualnej pacjentek. Należy do nich między innymi plastyka warg sromowych, waginoplastyka i plastyka krocza. Możliwe jest również skorzystanie z zabiegów usuwających blizny powstałe na przykład w trakcie porodu.

Ekspert zajmuje się również leczeniem chorób kobiecego układu rodnego, takich jak endometrioza, mięśniaki macicy, torbiele jajników i polipy jamy macicy. Zabiegi w tym zakresie wykonuje w sposób małoinwazyjny i oszczędzający drogą laparoskopową.

Specjalista ma holistyczne i indywidualne podejście do każdej pacjentki, która odwiedza jego gabinet. W trosce o najwyższą jakość swoich usług dr n. med. Tomasz Basta zapewnia kobietom całkowitą dyskrecję. Najważniejsze dla niego jest zadowolenie osób przychodzących po pomoc, co może im zagwarantować dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu.

Lokalizacja

Dr n. med. Tomasz Basta przyjmuje w swojej prywatnej placówce Intima Clinic w Krakowie. Jest to nowoczesne miejsce, dostosowane do potrzeb pacjentek. Wyposażone jest w innowacyjny, najwyższej jakości sprzęt służący do diagnostyki i zabiegów. Klinika może pochlubić się również najnowocześniejszą salę operacyjną w południowej Polsce.

Zatrudniony personel to profesjonaliści, którzy dbają nie tylko o zdrowie i prawidłowy przebieg operacji, ale również o przyjazną atmosferę.

NIP:

 • 6751527863

Ukończone specjalizacje:

 • Ginekologia Plastyczna , Seksuologia
 • Ginekologia i położnictwo
 • Ginekologia plastyczna
 • Uroginekologia

Zaświadczenia i certyfikaty:

 • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
 • Certyfikat jakości ISO 9001

Członkostwo:

 • Polskie Twarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
 • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
 • Inne:
 • Polskie Towarzystwo Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej
 • Polskie Towarzystwo Ginekologii Estetycznej i Plastycznej

Rodzaj działalności

 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Rok założenia:

 • 2017

Filozofia zawodowa:

 • Zawsze dobro Pacjenta jest moim nadrzędnym celem , a każdy zabieg świadectwem mojej staranności, precyzji i wiedzy. Moim spełnieniem jest radość Pacjentki z nowego życia . W tro­sce o naj­wyż­szą jakość usług, zapew­niam pełną dyskrecję , komfort i profesionalną obsługę . W razie koniecz­no­ści, zapew­niam stały kontakt telefoniczny z moja osobą oraz ciągłość lecze­nia w warun­kach szpi­tal­nych i opiekę okołoporodową.

Personel:

 • 21-50 pracowników
 • Doktorzy - specjaliści z zakresu ginekologii , uroginekologii , ginekologi plastycznej i estetycznej.

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika
 • ul Grzegórzecka 67c/u11 Kraków

Doświadczenie:

 • >10 lat

Możliwość konsultacji w języku:

 • polski

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

 • Tak

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Pacjenta przyjmuje:

 • Lekarz

Godziny pracy:

 • www.intimaclinic.pl

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • od 150 do 350

Metody płatności:

 • Gotówka

Ułatwienia płatnicze:

 • Zaliczka

Główne zabiegi

Zabiegi okolic intymnych

Dermatologia

Zabiegi kosmetologiczne

 • HIFU
  Od 1.700 zł do 2.800 zł

Waginoplastyka

To zabieg operacyjny polegający na wycięciu nadmiaru tkanek w celu przywróceniu napięcia i poprawy funkcjonalności pochwy. Waginoplastykę wykonuje się w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym i trwa ona ok. 60-90 minut. Podczas zabiegu stosuje się szwy rozpuszczalne.
Od: 5.000 zł

Labioplastyka

Labioplastyka pozwala usunąć nadmiar tkanek w przypadku przerostu warg sromowych (labiomajoroplastyka lub labiominoroplastyka) lub odbudować je w przypadku ubytków. Zabieg trwa ok. 60-90 minut i jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym. Zazwyczaj nie jest konieczna hospitalizacja.
Od: 6.000 zł

Laserowe leczenie nietrzymania moczu

To zabieg pozwalający w małoinwazyjny i niemal bezbolesny sposób uporać się z problemem wysiłkowego nietrzymania moczu. Podczas interwencji specjalista wprowadza do pochwy specjalistyczne urządzenia, których zadaniem jest naświetlić struktury powięziowe. Zabieg trwa około 20-40 minut; bezpośrednio po interwencji pacjentka może wrócić do codziennych zajęć.
Od: 1.700 zł

Powiększenie punktu G

Zabieg O-shot trwa około 30 minut. Przeprowadza się go w znieczuleniu miejscowym i w trybie ambulatoryjnym. Podczas zabiegu specjalista przy pomocy strzykawki lub kaniuli wstrzykuje kwas hialuronowy lub inną substancję w okolice łechtaczki i punktu G, co ma na celu poprawienie doznań erotycznych kobiety. Rezultaty utrzymują się około 12 miesięcy.
Od: 800 zł do 1.600 zł

Zabiegi okolic intymnych

Ginekologia estetyczna i plastyczna z elementami uroginekologii to nasza specjalność. To, co nasz wyróżnia, to autorskie metody zabiegowe i leczenia poparte badaniami klinicznymi przeprowadzonymi w naszym ośrodku. HIFU "moc doznań" - obkurczenie pochwy; HIFU "uroginekologiczne" - leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu; Labioplastyka - 17 metod plastyki z zastosowaniem fali tnącej RF - dające efekt gojenia bez blizn; Plastyka krocza i przedsionka pochwy.

Hymenoplastyka

Hymenoplastyka to inaczej rekonstrukcja błony dziewiczej. Podczas tej krótkiej, 30-minutowej interwencji chirurg odtwarza błonę dziewiczą, rozciągając i zszywająć jej pozostałości. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym.

Opinie (101)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Jestem zachwycona efektem końcowym waginoplastyki i perineoplastyki w wykonaniu dr. Tomasza Basty. Jest świetnym lekarzem. W dodatku bardzo przyjaznym i otwartym na swoje pacjentki.

Polecam labioplastykę u dr. Tomasza Basty. Została wykonana bardzo precyzyjnie.. Efekty przeszły moje oczekiwania.

dr n. med. Tomasz Basta · 29 lis 2023

Dziękuję za miłe słowa. Do zobaczenia!

Polecam! Najlepszy lekarz z zakresu ginekologii plastycznej w Krakowie, albo może i w całej Polsce!

dr n. med. Tomasz Basta · 13 lis 2023

Dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam!

Wykonałam labioplastykę u dr. Tomasza Basty i przyznam szczerze, że nie spodziewałam się tak wspaniałego efektu! Kobiety, jeżeli czujecie, że tam “na dole” nie jest do końca tak, jak być powinno… to tylko ten lekarz! Polecam

dr n. med. Tomasz Basta · 10 lis 2023

Serdecznie dziękuję, do zobaczenia !

Zobacz więcej opinii
dr n. med. Tomasz Basta udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (50)

Labioplastyka (dr Basta)

Dzień dobry,poddałam się zabiegowi labioplastyki z powodów głównie zdrowotnych,ale nie ukrywam,że estetyka miała równie duże znaczenie.Sam zabieg trwał 1,5 godz.potem mogłam wrócić do domu.Ból dokuczał mi właściwie tylko jeden dzień po zabiegu,z...

Czytaj więcej
Efekt jest wspaniały!

Wykonywałam labioplastykę u Doktora. Efekt jest piękny. O takich wargach sromowych marzyłam! Tyle lat wstydziłam się zakładania dopasowanych ubrań i wychodzenia w bikini na plażę. Teraz w końcu czuję się komfortowo we własnym ciele. Czas najwyższy...

Czytaj więcej
Zobacz więcej historii

Zdjęcia (46)

Filmy (12)

dr n. med. Tomasz Basta udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (59)

Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Artykułów (6)

Lasery i fale radiowe w labioplastyce

Lasery i fale radiowe w labioplastyce

Nowoczesna ginekologia plastyczna obejmuje zabiegi labioplastyki z wykorzystaniem fal radiowych i urządzeń laserowych. Te technologie umożliwiają...
2 paź 2023
Więcej artykułów
dr n. med. Tomasz Basta udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!