• 70 odpowiedzi
 • 16 Lubię to

dr n. med. Rafał Kuźlik SaskaMed - Ginekologia plastyczna i rekonstrukcyjna

Ginekologia plastyczna i rekonstrukcyjna
 • 100% < 1 dnia 3
 • odpowiedzianych pytań czas
  odpowiedzi
  rekomendacje
  kolegów

Kontakt z nami

Rekomendacje (11)

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z dr n. med. Rafał Kuźlik SaskaMed - Ginekologia plastyczna i rekonstrukcyjna? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Doświadczenia pacjentów dr n. med. Rafał Kuźlik SaskaMed - Ginekologia plastyczna i rekonstrukcyjna

Waginoplastyka po dwóch ciążach

Jus 11.11.2019
Warto     

Fantastyczny doktor o zlotych rekach! Zrekonstruowal mnie po dwoch ciazach nieomal do stanu pierwotnego. Zabieg wart kazdych pieniedzy i dlugiej podrozy. Pozdrawiam ze Skandynawii.

Rekomendacje innych lekarzy

Profil - dr n. med. Rafał Kuźlik SaskaMed - Ginekologia plastyczna i rekonstrukcyjna - Ginekologia plastyczna i rekonstrukcyjna

CzłonkostwoCzłonkostwo:

 • ESAG - European Society of Aesthetic Gynecology
 • PTGEiR - Polskie Towarzystwo Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej
 • PTGP - Polskie Towarzystwo Ginekologii Plastycznej
 • SEGERF - Sociedad Española de Ginecología Estética Regenerativa Funcional

O mnie

Dr n. med. Rafał Kuźlik jest ginekologiem i położnikiem. Specjalizuje się w operacjach z zakresu ginekologii plastycznej. Należy do wielu prestiżowych stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej (PTGPiR), Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej (PTGEiR), Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej (European Society of Aesthetic Gynecology – ESAG), Hiszpańskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej (Sociedad Española de Ginecología Estética Regenerativa Funcional – SEGERF). Pracuje na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala św. Anny w Piasecznie, gdzie pełni funkcję zastępcy kierownika. Pacjentki przyjmuje też we własnej Klinice SaskaMed w Warszawie.

Specjalizacja i preferowany zakres‏ zabiegów

Doświadczony specjalista w zakresie diagnozowania i leczenia chorób kobiecych oraz ekspert ginekologii estetycznej. Wykonuje labioplastykę oraz waginoplastykę. Przeprowadza także zabiegi rekonstrukcji błony dziewiczej oraz powiększania punktu G. W jego gabinecie można poddać się małoinwazyjnym zabiegom mezoterapii pochwy lub modelowania warg sromowych kwasem hialuronowym. To także znakomity specjalista w zakresie małoinwazyjnego liftingu okolic krocza nićmi Vaginal Narrower.

Nasz gabinet/klinika

SaskaMed to placówka świadcząca najwyższe standardy usług. Na pierwszym miejscu zawsze stawiane jest bezpieczeństwo i zadowolenie pacjenta. Klinika skupia więc doskonałych specjalistów, dbających o komfortową atmosferę w gabinecie i zapewniających pełną dyskrecję. Placówka dysponuje też najnowocześniejszym sprzętem, pozwalającym osiągać doskonałe efekty zabiegów, skracając jednocześnie czas rekonwalescencji.

W Klinice SaskaMed w Warszawie możecie przede wszystkim poddać się zabiegom z zakresu ginekologii estetycznej. Dużą popularnością cieszą się labioplastyka i waginoplastyka. Doświadczona kadra przeprowadza też hymenoplastykę oraz hymenotomię. Lekarze wykonują szereg małoinwazyjnych zabiegów bez użycia skalpela. Do najpopularniejszych z nich zalicza się powiększanie punktu G, wypełnianie warg sromowych kwasem hialuronowym oraz mezoterapię pochwy. W ofercie kliniki znajdziecie też zabiegi leczące wysiłkowe nietrzymanie moczu.

SaskaMed to placówka, która zatrudnia również dermatologów oraz lekarzy medycyny estetycznej. Dzięki temu jest miejscem, w którym przeprowadza się małoinwazyjne zabiegi odmładzające, w tym wypełnianie zmarszczek oraz tzw. miękki lifting nićmi hialuronowymi. Udając się do kliniki, możecie pozbyć się cellulitu i wymodelować sylwetkę, korzystając z zabiegów urządzeniem Infinity Shape, łączącym cztery technologie o potwierdzonej skuteczności klinicznej – energię fal radiowych, kawitację ultradźwiękową, masaż podciśnieniowy oraz „zimny laser”. Klinika dysponuje także platformą THERMIRF do radiofrekwencyjnej iniekcji pozwalającej wykonywać szereg różnorodnych zabiegów (m.in. redukcję cellulitu i modelowanie sylwetki, relaksację nerwów bez użycia toksyn, czy zabiegi odmładzające skóry).

Wykształcenie i doświadczenie

Dr n. med. Rafał Kuźlik jest absolwentem Warszawskiej Akademii Medycznej (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). W latach 1997-2011 pracował na stanowisku starszego asystenta w Katedrze i Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej II Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. W tym czasie uzyskał specjalizację z zakresu ginekologii i położnictwa. Prowadził także zajęcia dla studentów polskich i anglojęzycznych. Jest autorem wielu publikacji naukowych. 

Od wielu lat jego szczególne zainteresowanie budzi ginekologia estetyczna. W związku z tym odbył wiele szkoleń i kursów z tego zakresu. Uczestniczył w międzynarodowych kongresach pozwalających mu poznać najnowocześniejsze metody stosowane w tej dziedzinie. Odbył staże w zagranicznych klinikach, głównie w Niemczech. Jego umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty. Od 2011 roku piastuje stanowisko zastępcy kierownika Oddziału Ginekologii i Położnictwa Szpitala św. Anny w Warszawie. Kieruje także własną kliniką SaskaMed znajdującą się w Warszawie.

Konsultacje

Adres e-mail:

info@saskamed.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-piątek: 9:00-20:00

Media społecznościowe:

Facebook

Nasze zdjęcia

Lekarze & Miejsce pracy

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

Info Ceny od* Ceny do*
Abdominoplastyka (operacja powłok brzucha)
   Miniabdominoplastyka
Augmentacja (powiększenie) punktu G
Clitoroplastyka
Hymenotomia
Korekcja blizn korekcja blizny po nacięciu... Z 2 500 zł
Laserowe zabiegi ginekologii estetycznej
   Laserowe leczenie nietrzymania moczu
   Laserowe odmładzanie pochwy
   THERMIva Z 2 000 zł
Liposukcja (odsysanie tłuszczu)
Liposukcja wzgórka łonowego (wzgórka Wenery)
Odtwarzanie błony dziewiczej (Hymenoplastyka) Z 2 000 zł
Operacja naprawcza krocza (Perineoplastyka)
Plastyczna operacja pochwy (Waginoplastyka) Z 7 000 zł
Plastyka warg sromowych (Labioplastyka) Z 7 000 zł Do 9 000 zł
Radiofrekwencja (urzadzenie Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Pelleve)
   ThermiRF Z 2 000 zł
Wypełnianie warg sromowych
Wypełnianie zmarszczek

Pokaż więcej Pokaż mniej

Uwaga

 • Podane ceny są orientacyjne.
 • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Video

Artykuły

Kontakt z nami

Adresy

Ginekologia plastyczna i rekonstrukcyjna
Adres
Nowaka Jeziorańskiego 48
03-982 Warszawa
Polska

 • 100% < 1 dnia 3
 • odpowiedzianych pytań czas
  odpowiedzi
  rekomendacje
  kolegów