dr Magdalena Potembska-Eberhardt
dr Magdalena Potembska-Eberhardt

dr Magdalena Potembska-Eberhardt Premium

Brak opinii
Dodaj opinię
FEMMED, ul. Jana Karola Chodkiewicza 7/u3, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Zarezerwuj wizytę Zobacz kalendarz
Odpowiada w 72 godziny
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 2032561
Gabinet online: wideokonsultacje
dr Magdalena Potembska-Eberhardt
dr Magdalena Potembska-Eberhardt Premium
Brak opinii

Informacje

Dr Magdalena Potembska-Eberhardt to specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej. Posiada szczególnie bogate doświadczenie w zakresie flebologii, a konkretnie leczeniu żylaków i zmian naczyniowych. Ponadto jest ekspertem w zaawansowanych technikach odmładzania skóry. Należy do Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE), Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (IPRAS) oraz do Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Zawodowo jest związana z Warszawą, przyjmuje pacjentów we własnej Klinice Femmed oraz w publicznym Szpitalu im. Witolda Orłowskiego.

Dr Magdalena Potembska-Eberhardt specjalizuje się w usuwaniu żylaków i pajączków naczyniowych. Jako pierwsza w Polsce wykonała zabieg Hemoff (zamykania żylaków odbytu klejem tkankowym).

Jej pasją są także chirurgia plastyczn, medycyna estetyczna i anti-aging. Specjalizuje się w zaawansowanych zabiegach regeneracyjnych i odmładzających z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, komórek macierzystych i tłuszczowych (lipofilling). Jest także ekspertem w plastyce powiek. W swojej pracy wykorzystuje najnowsze technologie, takie jak radiofrekwencja, HIFU czy laser frakcyjny CO2. Może się pochwalić dużym doświadczeniem w stosowaniu wypełniaczy: kwasu hialuronowego, hydroksyapatytu wapnia (zabieg Radiesse), kwasu polimlekowego (zabieg Sculptra), a także toksyny botulinowej (Azzalure, Bocouture czy Botox).

Ponadto specjalistka prowadzi szkolenia w zakresie przeszczepu tłuszczu dla prestiżowych firm Massmedica i Croma.

W swojej pracy kieruje się pasją i zaangażowaniem. Stawia na profesjonalizm oraz najnowsze technologie i produkty.

Klinika Femmed powstała dzięki pasji i determinacji dr Magdaleny Potembskiej-Eberhardt. Działa w Warszawie i oferuje szeroką gamę zabiegów z zakresu estetycznej chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, flebologii (chirurgii naczyniowej) oraz kosmetologii.

W skład zespołu Femmed wchodzą doświadczeni chirurdzy, fizjoterapeuci i kosmetolodzy. Pacjenci mogą tam również skorzystać z pomocy endokrynologa. Dla ekipy tworzącej Femmed niezwykle ważny jest profesjonalizm i zaangażowanie. Priorytet stanowi także ciągłe kształcenie się oraz zdobywanie wiedzy o nowych technikach i produktach w medycynie estetycznej.

Jedną z dziedzin, w których specjalizuje się Klinka Femmed, jest diagnostyka, leczenie i zabiegi chorób żylnych. W ofercie Femmed znajdują się również zabiegi medycyny estetycznej na twarz i ciało z wykorzystaniem najnowszych urządzeń i technologii takich jak: HIFU, Dermapen, fale radiowe, laser frakcyjny CO2, Hydrobalans czy MicroRF. Jednak to nie wszystkie metody rewitalizacji i odmładzania skóry, jakie mają do zaproponowania specjaliści z Femmed: wykonują oni również karboksyterapię, mezoterapię, peelingi chemiczne, zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego i wiele innych. W ofercie nie mogło też zabraknąć popularnych zabiegów z użyciem botoksu i kwasu hialuronowego oraz zabiegi modelowania sylwetki, np. liposukcja i przeszczep tłuszczu. W Klinice można ponadto usunąć znamiona i zmiany skórne. Pacjenci chętnie korzystają z zabiegów kosmetologicznych, kosmetycznych, masaży i depilacji.

Dr Magdalena Potembska-Eberhardt ukończyła Akademię Medyczną w Bydgoszczy. W 2012 roku uzyskała specjalizację w dziedzinie chirurgii ogólnej, a w 2019 z chirurgii plastycznej. Ukończyła studia doktoranckie w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie, broniąc pracę poświęconą zastosowaniu osocza bogatopłytkowego w leczeniu chorób ręki.

W 2013 roku objęła stanowisko asystentki na Klinicznym Oddziale Chirurgii Plastycznej w Szpitalu im. W. Orłowskiego w Warszawie. Od 2013 roku prowadzi własną Klinikę Femmed w Warszawie. Jej pasja i nieustanny głód wiedzy sprawiają, że nie przestaje się rozwijać i regularnie uczestniczy w kongresach naukowych i szkoleniach.

Data uzyskania uprawnień:

 • 2012

Ukończone specjalizacje:

 • Chirurgia Plastyczna

Zaświadczenia i certyfikaty:

 • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
 • Inne:

Członkostwo:

 • Polskie Twarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej

Rodzaj działalności

 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Rok założenia:

 • 2010

Filozofia zawodowa:

 • "Piękno jest w Tobie"

Personel:

 • 1-5 pracowników

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika

Doświadczenie:

 • >10 lat

Możliwość konsultacji w języku:

 • polski

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Możliwość konsultacji wideo:

 • Tak

Sposoby płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew

Ułatwienia płatnicze:

 • Płatność w ratach

Usługi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi kosmetologiczne

Medycyna estetyczna

Dermatologia

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Umów wizytę
Poniedziałek 12/12 Wtorek 13/12 Środa 14/12 Czwartek 15/12 Piątek 16/12

Zdjęcia (24)

dr Magdalena Potembska-Eberhardt udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (75)

Czy zrobić usg skóry przed hialuronidazą?
Odpowiedź specjalisty · 14 cze 2022

Witam Bezpieczniej zrobić USG żeby ocenić gdzie jest preparat. I najprościej podać niewielkie dawki hialuronidazy. Inny sposób to rozgrzanie ale za pomocą fal radiowych ( ale nie mikronaklucia) tylko termolift typu pelleve. HIFU nie pomaga...

Czytaj więcej
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami
dr Magdalena Potembska-Eberhardt udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!