dr Małgorzata Kossut

dr Małgorzata Kossut

(22 Opinie)·100% poleca
Dodaj opinię
Marynarska 15, Warszawa, Mazowieckie
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.
dr Małgorzata Kossut
dr Małgorzata Kossut
(22 Opinie)·100% poleca
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Informacje

Lek. med. Małgorzata Kossut jest internistą oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA). Pracuje we własnych gabinetach medycyny estetycznej w Błoniu oraz w Warszawie, które sygnuje swoim nazwiskiem i prowadzi wspólnie z lek. Adamem Kossutem, również członkiem PTMEiAA.

Lek. med. Małgorzata Kossut ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). Zdobyła specjalizację z zakresu chorób wewnętrznych. Interesowała się medycyną estetyczną, która z czasem stała się jej prawdziwą pasją. W 2004 roku otworzyła w Błoniu klinikę medycyny estetycznej sygnowaną własnym nazwiskiem. Kilka lat później dołączyła do niej kolejna placówka znajdująca się na warszawskiej Ochocie. Ukończyła blisko 100 certyfikowanych kursów oraz szkoleń, podczas których poznała najnowsze rozwiązania stosowane w medycynie estetycznej. Do dziś nie ustaje w doskonaleniu swoich umiejętności. Bierze udział w konferencjach, sympozjach naukowych oraz targach, na których może zapoznać się z nowoczesnymi technologiami oraz najlepszymi preparatami stosowanymi w czasie zabiegów przeciwstarzeniowych.

Specjalizacje

Ceniona ekspertka w zakresie małoinwazyjnych zabiegów przeciwstarzeniowych na twarz. Do jej ulubionych metod zalicza się ostrzykiwanie wypełniaczami. Stosuje głównie kwas hialuronowy, hydroksyapatyt wapnia oraz toksynę botulinową. Tę ostatnią wykorzystuje również do leczenia nadpotliwości i bruksizmu. Zajmuje się zabiegami rewitalizacji skóry metodą mezoterapii igłowej oraz radiofrekwencji mikroigłowej. Ponadto jest specjalistką w zakresie laseroterapii oraz skleroterapii.

Klinika

Klinika Medycyny Estetycznej dr Kossut to miejsce, w którym możecie poddać się wielu kuracjom przeciwstarzeniowym. Największą popularnością cieszą się małoinwazyjne zabiegi odmładzające na twarz. Wykwalifikowani specjaliści wykonują redukcję zmarszczek kwasem hialuronowym oraz toksyną botulinową. Przeprowadzają też lifting twarzy techniką implantacji nici. W gabinecie możecie także poddać się zabiegowi liftingu powiek plazmą, mezoterapii igłowej (również z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego) oraz radiofrekwencji mikroigłowej.

Klinika to miejsce, w którym stosuje się nieinwazyjne zabiegi pozwalające poprawić jędrność skóry. Do najważniejszych z nich zalicza się terapię ultradźwiękami – HIFU oraz termolifting frakcyjny. Specjaliści stosują lasery również w zabiegach niwelujących przebarwienia skórne, rozstępy i blizny. Z pomocą lasera leczą drobne żylaki oraz przeprowadzają zabiegi usuwania rozszerzonych naczynek krwionośnych. Dodatkowo gabinecie wykonacie fotoodmładzanie.

W klinice możecie udać się do gabinetu kosmetologicznego, w którym doświadczeni specjaliści stosują kilkanaście rodzajów peelingów pozwalających na oczyszczenie cery i redukcję przebarwień. To także miejsce, w którym można poddać się depilacji, wykonać hennę brwi oraz rzęs. Podczas konsultacji pacjenci mogą liczyć na ciepłą i przyjazną atmosferę opartą na zrozumieniu ich potrzeb.

Lokalizacja

Klinika Medycyny Estetycznej dr Kossut znajduje się w Warszawie.

Data uzyskania uprawnień:

  • 1988

Ukończone specjalizacje:

  • Medycyna Estetyczna
  • Medycyna Estetyczna

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 150

Opinie (22)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Powiększenie ust kwasem Warszawa

Historia ukończona (Powiększanie ust kwasem hialuronowym):

Pani doktor bardzo profesjonalna, słucha klienta co najważniejsze! Przy tym doradza jednak nic nie narzuca. Bardzo sympatyczna i widać, że ma duże doświadczenie, wiedze i wyczucie estetyki. Gorąco polecam ! Cena też przystępna.

Zobacz więcej opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.