lek. med. Karolina Małek-Stelmachowska

(5 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
Krakowska 317, Zabierzów Kraków Małopolskie, Kraków, Małopolskie
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 2409913
lek. med. Karolina Małek-Stelmachowska
(5 Opinii)·100% poleca

Informacje

Lek. med. Karolina Małek-Stelmachowska to niezwykle wykwalifikowany specjalista chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń oraz Sekcji Rekonstrukcyjnej przy Towarzystwie Chirurgów Polskich.

Wychodzi z założenia, że ciało jest niejako domem duszy – należy o nie zatem dbać. Tylko jeśli piękne, zdrowe i wypielęgnowane, będzie mogło zapewnić poczucie szczęścia i harmonii. Wówczas jednostka może w pełni zaakceptować siebie. Wyznaje popularną jednak często niedocenianą zasadę „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Praca jest jej prawdziwą pasją, kontynuacją rodzinnej tradycji i spełnieniem marzeń. Odnajduje się doskonale w pozycji niesienia pomocy tym, którzy jej potrzebują.

Studia ukończyła z wyróżnieniem, na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w roku 2008. Następnie odbyła staż podyplomowy w Szpitalu Klinicznym nr 1. w Szczecinie. W roku 2009 rozpoczęła specjalizację z chirurgii plastycznej na Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Małopolskiego Centrum Oparzeniowo-Plastycznego w Krakowie. Pracuje tam nieprzerwanie od roku 2010, gdzie obejmuje obecnie stanowisko starszego asystenta.

Prywatnie szczęśliwa żona i matka. Pasjonuje się zdrowym stylem życia i sportem. Uwielbia podróżować.

Specjalizacje

Specjalizuje się w rozmaitych zabiegach z zakresu zarówno chirurgii plastycznej, jak i medycyny estetycznej. Do jej ulubionych należą te z mikrochirurgii ręki i głowy oraz chirurgii estetycznej okolicy twarzy i piersi. Ponadto wykonuje szereg pozostałych – biostymulacja, lipoliza, mezoterapia, wypełnianie kwasem hialuronowym, toksyną botulinową itd. Pacjentom oferuje też całą gamę plastyki – piersi, powiek, uszu, brodawek, podbródka.

Klinika

Pracuje w placówce Intermed Centrum Medyczne w Zabierzowie i kilku innych na terenie Krakowa.. Są  to miejsca niezwykle nowoczesne i oferujące sprzęt najwyższej generacji. Dzięki temu pacjenci mają dostęp do nowych technologii i leczenia gwarantującego oczekiwane rezultaty. Ponadto pracuje również w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera, także w Krakowie.

Lokalizacja

Pacjentów przyjmuje w centrum medycznym INTERMED w Krakowie.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Stowarzyszenia i nagrody:

  • Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE)

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Główne zabiegi

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Opinie (5)

5.0
5 Opinii · 100% poleca
Mastopeksja

W styczniu tego roku poddałam się zabiegowi podniesienia i redukcji piersi u Pani Doktor Karoliny w klinice Intermed w Zabierzowie. Już po pierwszej konsultacji wiedziałam, że nie chcę innego lekarza. Pani Doktor to nie tylko fachowiec z ogromną wied...Czytaj więcej

Korekta powiek - polecam panią doktor Małek

Zobacz więcej opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Historie (4)

Powiekszanie piersi Kraków

Jestem po konsultacji u dr Karoliny Małek-Stelmachowskiej. Jest bardzo rzeczową i sympatyczną osobą. Fachowo doradzi i odpowiednio dobierze rodzaj zabiegu tak, aby pacjent byl w pelni zadowolony z efektu. Odradzi natomiast zabiegi, ktore nie...

Czytaj więcej
Zobacz więcej historii

Zdjęcia (1)

Miejsca pracy

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.