Klinika Diamentum

Klinika Diamentum

(9 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
Jordanowska 8, Wrocław, Dolnośląskie
Nr wpisu do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą 000000226362
Opcje płatności w ratach
Klinika Diamentum
Klinika Diamentum
(9 Opinii)·100% poleca

Informacje

Klinika Diamentum to działająca od 2014 roku klinika chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej we Wrocławiu. Oferta obejmuje także usługi z zakresu ginekologii, chirurgii ogólnej i naczyniowej.

W Klinice Diamentum priorytetem są bezpieczeństwo i jakość usług. Ośrodek dysponuje nowoczesnymi, doskonale wyposażonymi salami operacyjnymi i zabiegowymi, a także komfortowymi pokojami dla pacjentów. W Klinice Diamentum pacjent spotka się z holistycznym podejściem. Specjaliści w swojej pracy dążą do naturalnych efektów i do poprawy nie tylko wyglądu, ale też zdrowia i samopoczucia pacjenta.

Zespół

Zespół Kliniki Diamentum tworzą doświadczeni, wykwalifikowani specjaliści w swoich dziedzinach, którzy do każdego pacjenta podchodzą w sposób indywidualny. W skład zespołu wchodzą specjaliści chirurgii plastycznej, ogólnej i naczyniowej, ginekologii, medycyny estetycznej, dermatologii, ortopedii i kosmetologii. Specjaliści stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby móc zaoferować pacjentom optymalne, innowacyjne rozwiązania. Wyróżnia ich nie tylko profesjonalizm, ale też empatia w stosunku do pacjenta.

Specjalizacje

Oferta Kliniki Diamentum obejmuje zabiegi zarówno na twarz, jak i na ciało, w tym rozwiązania chirurgiczne i zabiegi małoinwazyjne. 

W ofercie zabiegów chirurgii plastycznej znajdziemy takie operacje jak lifting twarzy i szyi, korekcja uszu, plastyka powiek, liposukcja, plastyka brzucha, lifting, powiększanie, oraz zmniejszanie piersi.

Wśród zabiegów medycyny estetycznej wymienić można m.in. takie zabiegi jak botoks, mezoterapia, iniekcje kwasu hialuronowego, nici liftingujące, karboksyterapia, endermologia, depilacja, usuwanie przebarwień.

Jako że klinika współpracuje także z chirurgami ogólnymi i naczyniowymi, pacjenci mogą się do niej udać na zabiegi chirurgicznego usuwania zmian skórnych, leczenia przepuklin i leczenia żylaków różnymi metodami (np. skleroterapia, laseroterapia). Warto także wspomnieć, że dostępne są usługi ginekologiczne, w tym zabiegi labioplastyki i leczenie nietrzymania moczu.

Lokalizacja

Klinika Diamentum znajduje się we Wrocławiu, w dzielnicy Oporów, gdzie można dojechać zarówno transportem prywatnym, jak i publicznym.

Opcja wideokonsultacji:

  • Tak

Doświadczenie:

  • 5 lata

Konsultacje w języku:

  • English
  • Polski

Możliwość płatności w ratach:

  • Tak

Akeceptowane metody płatności:

  • Gotówka
  • Karta płatnicza lub kredytowa
  • Przelew

Główne zabiegi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Połącz się z nami w mediach społecznościowych

Social pack

Opinie (9)

5.0
9 Opinii · 100% poleca
Powiększanie biustu

Zdecydowałam się na tą klinikę ze względu na bardzo dobre opinie w Internecie o panu dr Banasiaku. Byłam u niego na wizycie i od razu byłam zdecydowana na zabieg. Jednak długo nie mogłam od kliniki uzyskać terminu i ostatecznie trafiłam do dr Berenta...Czytaj więcej

Powiększanie biustu

Bardzo polecam klinikę. Zabieg, opieka oraz cały okres pooperacyjny rewelacyjny. Dr. Berendt specjalista najlepszej klasy.

Powiększanie biustu

Jestem niezwykle usatysfakcjonowana z mojego niedawnego zabiegu powiększania piers. Cały proces, od pierwszej konsultacji po pooperacyjną rekonwalescencję, przebiegł bez zarzutu. Chciałabym szczególnie wyróżnić profesjonalną i troskliwą obsługę pe...Czytaj więcej

Mastopeksja

Operację piersi wykonał dr Gierej, który wykazał się dużą empatią i profesjonalizmem. Rozmiar dobrany idealnie, blizny są delikatne. Miło wspominam również pozostały skład zespołu operacyjnego (anestezjolog i dwie pielęgniarki) oraz bezpośrednią opie...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Historie (1)

Zdjęcia (70)

Filmy (9)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania (70)

18 lat i brak piersi
Odpowiedź specjalisty · 7 lis 2017

Dzień dobry, W Pani wieku można wykonać chirurgiczne powiększenie piersi na dwa sposoby: - przeszczep tłuszczu, zabieg warty uwagi ponieważ to Pani komórki zostają przeszczepione z miejsca gdzie jest ich więcej i mogą zostać pobrane do miejsca...

Czytaj więcej
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.