Spis treści

O zabiegu

Brow lift to zabieg znany także jako plastyka brwi. Operacyjne uniesienie brwi nadaje efekt odmłodzenia i rozjaśnienia spojrzenia. Brow lift wykonywany jest w przypadku opadania brwi związanego z wiekiem i występującego na skutek utraty elastyczności tkanek miękkich w okolicach oczu. Zabieg chirurgicznego uniesienia brwi jest zalecany osobom zmagającym się z wadami łuku brwiowego lub pragnącym odmłodzić swoją twarz. Zabieg korekcji brwi należy do jednych z najkrótszych w chirurgii plastycznej.

Z upływającym czasem dochodzi do utraty elastyczności tkanek miękkich w okolicy oczu, co powoduje między innymi opadanie brwi. Poprzez operacyjne uniesienie brwi można osiągnąć efekt młodszego wyglądu i odzyskać znów atrakcyjną twarz.

"Treści publikowane na portalu Estheticon.pl (strona internetowa i aplikacja) nie mogą w żadnym wypadku zastąpić indywidualnej konsultacji u specjalisty chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej lub dziedzin pokrewnych. Jeśli rozważasz poddanie się zabiegowi medycyny estetycznej lub operacji plastycznej lub w razie jakichkolwiek wątpliwości natury medycznej, skontaktuj się z Twoim lekarzem specjalistą. Portal Estheticon nie potwierdza wiarygodności treści, zabiegów oraz innych materiałów i informacji opublikowanych na portalu ani nie poleca żadnych produktów, marek czy pracowników służby zdrowia."